Олександр Хацкевич: «Думаю, глядачі отримали задоволення від гри і результату»

08.11.2018 22:42
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич виступив на прес-конференції після матчу з французьким Ренном

Фото Миколи Бочка

У четвертому турі групового етапу Ліги Європи біло-сині впевнено обіграли Ренн (3: 1). Після матчу дії своїх підопічних оцінив Олександр Хацкевич, слова якого наводить офіційний сайт Динамо. - Сьогодні Бойко досить раз рятував нашу команду ... - Денис - молодець, але воротар і повинен рятувати свою команду. - Яскраве враження справили Че Че, Миколенко, Шапаренко та Сідклей. У зв'язку з цим виникла думка, що цих гравців не вистачало в перших турах Ліги Європи ... - Ви назвали тільки кілька прізвищ, а я б згадав всю команду. - Як ви оцінюєте гру Сідклея? - Його гра виглядає ефектно, але хотілося б ще і ефективності. - Як ви оцінюєте прогрес Миколенко? - Хороший молодий футболіст, у якого правильне ставлення до справи. Це ще одна бойова одиниця, може зіграти як мінімум на двох позиціях. «Мене не влаштувала реалізація» - Останні хвилин десять футболісти недостатньо активно діяли на полі. Такою була установка, враховуючи рахунок на табло? - Я бачив свою команду протягом 90 хвилин зустрічі. А коли рахунок 3: 0, то, звичайно, в певних моментах могла губитися концентрація. Ніякої установки бігти вперед або відходити назад не було - футболісти діяли на полі по ситуації. Думаю, глядачі, що прийшли на стадіон, отримали задоволення і від гри, і від результату. - Є якісь моменти, якими ви незадоволені? - Сьогодні мене не влаштувала реалізація тих можливостей, які були створені. - Чому не було в заявці Гармаша? - Я вирішив, що є футболісти, які здатні його замінити. У нас досить висока конкуренція на цій позиції.

Ліга Європи. Генк Малиновського на останніх хвилинах відігрався в матчі з Бешикташем