Олександр Хацкевич: «Динамо не могло віддати трофей»

28.07.2019 22:57
Наставник Динамо Олександр Хацкевич вважає, що його підопічні перемогли за рахунок характеру

Фото Миколи Бочка

На післяматчевій прес-конференції після поєдинку за Суперкубок Динамо - Шахтар, в якому виграли lbyfvjdws - 2: 1, коментар головного тренера біло-синіх Олександра Хацкевича був наступним: - Початок кожного з таймів було за Шахтарем, - сказав Хацкевич. - Ми трохи неправильно розташовувалися. Ми не планували багато володіти м'ячем, оскільки на даний момент команда ще не в тому стані, щоб надавати на суперника великий тиск. У гірників більш майстровиті виконавці, вони створили нам багато проблем. У другому таймі мої підопічні зазнавали і дочекалися свого шансу. Вважаю, ми виграли за рахунок характеру. Ми були володарями трофея, тому не могли його віддати і зараз. Попереду ще багато роботи, і я бачу потенціал у цієї команди. Головне, що всі хлопці стараються. Суперкубок України: Динамо здобуло вольову перемогу над Шахтарем і повторило його рекорд