Олександр Андрієвський: «Завжди приємніше набирати фізичні кондиції через матчі»

20.01.2020 21:15
Півзахисник київського Динамо Олександр Андрієвський прокоментував перемогу своєї команди над азербайджанським Нефтчі

Сьогодні біло-сині провели другий спаринг на турецькому зборі. Перший тайм у складі своєї команди відіграв Олександр Андрієвський, який після матчу дав інтерв'ю офіційному сайту клубу. «З Русіним дуже приємно грати» - Другий спаринг, всі футболісти отримали по 45 хвилин ігрового часу. Що скажеш по матчу? - Грали під фізичним навантаженням, провели тижневий цикл хороших тренувань. Сьогодні перемогли і, вважаю, закономірно. - Основний результативний зачепив команда зробила в першому тайму, коли ти був присутній на поле. Нові сполуки, змішаний склад. Наскільки вдалося оновити ігрові зв'язки і, з огляду на повернення Русина, наскільки вдалося зігратися? - Ми раніше разом грали і тренувалися, тому зіграватися особливо не було необхідності. Тренер попереджав, що будуть змішані склади. З Русіним ми виступали в дублі, з ним дуже приємно грати. - І тим не менше, перший гол у матчі забив крайній захисник ... - У нас тренера змушують крайніх захисників підключатися до атаки. Миколенко добре підключився, увірвався у вільну зону і, якщо не помиляюся, Карлос де Пена його побачив і віддав пас на 11 метрів. Залишалося лише підставити ногу. - Русину також вдалося відзначитися. Знову за активної участі де Піни ... - Я дуже радий, що він забив. Упевнений, це додасть йому впевненості в подальшому. «Все відпрацювали добре» - Стратегічно, забити кілька потрібних голів, а потім грати в своє задоволення - динамівська «класика»? - Ми забили два швидкі голи і можна було перепочити. Взяли м'яч під контроль, діяли більш обережно. Не можу пригадати небезпечних моментів біля наших воріт. - Зараз йде пошук балансу і у опорних півзахисників багато роботи ... - Зрозуміло. Потрібно страхувати партнерів, встигати відпрацьовувати в обороні і в атаці. Скажу, що і у крайніх хавбеків чимало роботи. Всі відпрацювали добре, вітаю команду з перемогою. - У другому таймі змінився склад. Твої партнери були не такі успішні в плані досягнення результату. Пропустили м'яч. Ти дивився на гру з боку і, на твій погляд, що не вийшло? - Думаю, на помилки вкаже тренер. Можливо, вплинуло те, що в першому таймі рахунок був 2: 0 і хлопці грали, відштовхуючись від нього. Діяли непогано, а у суперника, крім гола, був всього один момент зі штангою. - Якщо згадувати вчорашній поєдинок, То яким він вийшов для тебе і твоїх партнерів? - Добре контролювали м'яч, переходили з оборони в атаку, були хороші контратаки, був момент у Буяльського. Природно, допускали і помилки. Але це була перша гра на зборах. В цілому, мені сподобалося. «Фізичне навантаження дуже велика» - Чи можна сказати, що зараз в Туреччині ви з м'ячем вже на «ти»? Адже в Києві ви більше працювали без м'яча, в основному виконували бігову роботу ... - Перший тиждень ми бігали без м'яча, підвищували фізичний стан. А зараз вже повинні більш технічно «оснащуватися», працювати з м'ячем. Сьогодні поле було гірше, ніж днем ​​раніше, і в першому таймі заважав сильний вітер. Трохи некомфортно почувалися. - Стратегія підготовки полягає в тому, що команда через контрольні матчі буде набирати фізичні кондиції. Так цікавіше? - Так, завжди приємніше це робити через матчі, ніж просто тренуватися. Тренер краще знає, що потрібно робити, і він дає це нам. На першому зборі у нас шість матчів і, вважаю, цього цілком достатньо. - Ти пройшов вже багато зборів. Що нового можеш зачерпнути для себе з цієї роботи в Турціі і, в плані фізичної підготовки, чи пройдено самий важкій етап? - 45 хвилин витримуємо, але потрібно 90+. Важка робота ще попереду, тренер попередив нас. Завжди перед зимовими зборами ти настроюєш себе на важку фізичну роботу. Звичайно, технічні та тактичні моменти інші, але ми підлаштовуємось під тренера і повинні виконувати те, що він від нас вимагає. - Звертають чи увагу футболісти на результати перших тестів, які здавали на зборі? - Усім цікаво, всі дивляться. Хто швидше, хто повільніше. Не скажу, що я задоволений своїм результатом, але є час його поліпшити і перевершити. Є над чим працювати. - В цілому, як пережити ці два тижні? Наскільки це дійсно складно і з чим це можна порівняти? - Не знаю, з чим це можна порівняти звичайній людині. Реально, фізичне навантаження дуже велика. Доводиться терпіти. Ми професіонали, це наша робота, ми повинні це робити. Тому із задоволенням бігаємо, з посмішкою на обличчі.

Вадим Євтушенко: «Не знаю, що гравцям заважало, але було багато втрат м'яча» (відео)