Александар Мітровіч приніс перемогу збірної Сербії в товариському матчі з Парагваєм

10.10.2019 22:39
Сербський суперник збірної України у відбірковій групі В провів товариський поєдинок з командою Парагваю

фото kafanskiselektor.rs

Збірна Сербії на стадіоні Младост в Крушевац провела контрольний поєдинок зі збірною Парагваю. Головний тренер «білих орлів» Любиша Тумбаковіч радикально оновив склад своєї команди в порівнянні з останнім матчем відбору Євро-2020 з Португалією. Зі старту вийшли тільки три гравці, які починали поєдинок з португальцями. Це захисник Александар Коларов, півзахисник Лука Мілівоєвіч і форвард Александар Мітровіч. Замість основного воротаря Дмитровича вийшов Райковіч, добре грає останнім часом в Реймсі. Капітану і стовпа оборони Александар Коларову компанію склали Неманья Мілетіч, Філіп Младеновіч і, несподівано, Стефан Мітровіч з Гента. Заміни ж в центрі і попереду були більш очікувані. Радоньїч, Льяіч, Гачіновіч і інші, в загальному, гравці «під основою». Перші 15 хвилин команди відверто придивлялися один до одного. Потім господарі почали потроху додавати і на 25-й хвилині Адем Льіяч могутнім ударом струсонув поперечину воріт парагвайців. Серби непогано комбінували, доходили до штрафної, але там їх атаки незмінно гасли, що не завершуючи ударами. А ось Парагвай в кінці тайму огризнувся. Хорхе Морель навіть забив м'яч, але арбітр зустрічі скасував взяття воріт, так як миттю раніше зафіксував порушення з боку гравця атаки. А на початку другого тайму Сербія отримала чисельну більшість, так як арбітр показав другу жовту картку Альмірон за симуляцію і видалив його з поля. Вдесятьох гості більше оборонялися, а серби намагалися прорвати їх редути. Другий тайм не ряснів моментами, зате порушень правил було більш ніж достатньо. Однак, на 90-й хвилині вистрілив кращий форвард «білих орлів» Александар Мітровіч. Після передачі з лівого флангу він головою переправив м'яч у ворота. 1: 0 - перемога збірної Сербії. Відзначимо, що в складі збірної Парагваю 85-ть хвилин відіграв колишній півзахисник київського Динамо Дерліс Гонсалес, який відзначився лише жовтою карткою.

Товариський матч

Сербія - Парагвай - 1: 0 (0: 0)

гол: А. Мітровіч (90). Сербія: Райковіч (Роцк, 89), Мілетіч (Гобельіч, 46), С. Мітровіч, Коларов (Мілуновіч, 67), Младеновіч (Родич, 66), Мілівоєвіч (Лукич, 46), Максимович (Гудель, 66), Радоньїч, Льяіч, Гачіновіч А. Мітровіч. Парагвай: Фернандес, Ріверос, Алонсо, Гомес, Рохас, Вільясанті, Морель, Паредес (Еспіноза, 59), Санабрія (Лескано, 71), Альмірон, Гонсалес (Санчес, 85). попередження: Максимович (61), Гачіновіч (80) - Альмірон (43), Гомес (51), Вільясанті (68), Гонсалес (74), Алонсо (90). Вилучення: Альмірон (53, друга жовта картка). Наступний матч підопічні Любіши Тумбаковіча проведуть 14 жовтня в рамках відбору Євро-2020. Збірна Сербії в Вільнюсі зіграє з Литвою.

Хавбек збірної Литви Арвідас Новіковас - про матч з Україною, боротьбі з Португалією і фанів

Скільки, на ваш погляд, набере очок збірна України в матчах відбору Євро-2020 з Литвою (11 жовтня, Харків) і Португалією (14 жовтня, Київ)?