Альбасете здобув перемогу без дієвої допомоги Романа Зозулі

27.01.2018 22:08
Кортрейк Євгенія Макаренко не зміг зламати опір аутсайдера, а для Романа Зозулі 85 хвилин на поле в складі Альбасете виявилися холостими
Романа Зозулі

фото albacetebalompie.es

У матчі 24-го туру чемпіонату Бельгії Кортрейк зустрічався з аутсайдером Ейпен. У складі господарів Євген Макаренко провів повний матч, а Філіпа Будковского знову не виявилося в заявці. Зламати опір суперника господарям не вдалося - 0: 0. З 30-ма очками в активі Кортрейк застряг в середині таблиці на підходах до заповітної першій шістці. В рамках 24-го туру Сегунди Альбасете Романа Зозулі приймав сусіда по турнірній таблиці Алькоркон. Український форвард вийшов на поле з перших хвилин. Господарі відкрили рахунок на 38-й хвилині, на початку другого тайму залишилися в меншості, але незабаром видалення сталося і у суперника - і склади зрівнялися. Зозуля пішов з поля на 85-й хвилині, і буквально тут же його команда збільшила свою перевагу. Перемога - 2: 0. Альбасете набрав 31 очко і злетів на 11-е місце в турнірній таблиці.