Алан Патрік: «Ми діяли досить глибоко, тому нам потрібна швидкість»

28.02.2020 10:30
Півзахисник донецького Шахтаря Алан Патрік - про успішне виїзді в Лісабон

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи гірники видобули потрібний результат, зігравши внічию 3: 3. Останній гол у поєдинку з Бенфікою оформив Алан Патрік. Післяматчевий коментар бразильця призводить офіційний сайт клубу. - Щасливий, що зміг допомогти Шахтарю, і дуже радий забитому м'ячу, але найголовніше - це вихід в наступний раунд. Ми прекрасно знали, що буде важко, і я хочу привітати команду з відмінною грою! - Була правильна реакція на пропущені м'ячі: ви відразу забивали у відповідь ... - Перший тайм був дуже важкий, виникали складності при розіграші від воріт, ми часто втрачали м'яч. А в другому все пішло зовсім інакше. Змогли показати наш темп, і все стало виходити абсолютно природно: створювали моменти, забивали і домоглися мети. - У чому причина того, що було мало контролю м'яча і багато контратак? - Це пов'язано з нашими швидкими гравцями, як, наприклад, Тайсон, які значно прискорюють атаки. Ми діяли досить глибоко, тому нам потрібна така швидкість. І, звичайно ж, дуже важливо було правильно грати позиційно, що дозволило у другому таймі створювати хороші можливості і гольові моменти.

Луїш Каштру: «Ми були краще Бенфіки, гравці проявили характер»