Активність Коноплянки, асист Тотовицького і шикарний матч Шапаренко

08.05.2018 13:29
Команда1 назвала трійку кращих футболістів минулого тижня, з огляду на всі матчі, зіграні за цей період Щовівторка ми аналізуємо всі дії потенційних гравців збірної України і визначаємо лауреатів. Наша чергова трійка виглядає наступним чином. 1. Євген Коноплянка (півзахисник Шальке) Був чи не найактивнішим у поєдинку з Аугсбургом (2: 1), Потрапив в штангу і упустив ще одну хорошу нагоду забити. У чотирьох останніх матчах Шальке в Бундеслізі Коноплянка виходив в старті, за цей період забив два голи і віддав один асист. Якраз в останніх турах кобальтові остаточно закріпилися в статусі срібних призерів першості. 2. Андрій Тотовицького (півзахисник Маріуполя) Динамо не змогло переграти азовців в Києві (1: 1), І багато в чому це заслуга Тотовицького. Хавбек віддав результативну передачу на Андрія Борячука, регулярно турбував оборону біло-синіх, був кращим у своїй команді за багатьма показниками. Про те, як вдалося добути цю нічию, Андрій повідав в інтерв'ю нашому сайту. 3. Микола ШАПАРЕНКО (півзахисник Динамо) У тому-таки матчі з Маріуполем блискуче проявив себе молодий талант киян. Шапаренко виконав 106 ТТД, Заробив на собі купу фолів, виграв 71% єдиноборств і практично не помилявся.

Експертиза. Роль Коноплянки в успіху Шальке: як це було