Сівасспор Сергія Рибалки і Акхісар Євгена Селезньова зіграли внічию в турецькій Суперлізі

21.01.2018 13:53
Сергій Рибалка та Євген Селезньов вийшли в основних складах Сівасспора і Акхісар і провели на полі трохи більше 70-ти хвилин
Селезньов

фото akhisarspor.com.tr

21-го січня в 18-му турі турецької першості в очній дуелі зійшлися клуби Сергія Рибалки і Євгена Селезньова - Сівасспор і Акхісар. Обидва українські легіонери вийшли на поле з першої хвилини гри. Риболовля відіграв 72 хвилини, а Селезньов - 71, після чого українці були замінені.  Сам поєдинок пройшов за переваги Сівасспора, гравці якого завдали дев'ять ударів в створ воріт гостей, на що підопічні Окана Бурук відповіли тільки одним. Незважаючи на це, матч завершився внічию - 1: 1. Обидва м'ячі були забиті в другому таймі. У складі господарів відзначився Хакан Арслан, у гостей гол на рахунку Олкай Адіна. Треба зауважити, що останні 27 хвилин матчу Акхіспор провів в меншості - був вилучений Дані Нунке. Після 18-го туру Акхісар з 20-ма очками займає 12 рядок у турнірній таблиці чемпіонату Туреччини, а Сівасспор з 27 пунктами розташувався на восьмому місці.

Зінченко взяв активну участь в черговій перемозі Манчестер Сіті (відео)