Акхісар Селезньова продовжує своє сходження в турнірній таблиці

11.02.2018 13:48
Акхісар Селезньова мінімально обіграв Бурсаспор, а українські розбірки в Кайсері заверішісь бойовою нічиєю
Селезньова

фото kayserispor.org.tr

У матчах 21-го туру турецької Суперліги зустрічалися Кайсеріспор - Сівасспор і Акхісар - Бурсаспор. У трьох з чотирьох названих клубах виступають українські футболісти Олександр Кучер (Кайсеріспор) і Сергій Рибалка (Сівасспор) вийшли на поле з перших хвилин зустрічі, правда останнім зіграти до фінального свистка не вдалося - опорника замінили на 82-й хвилині. Партнер Кучера по команді Артем Кравець всю гру просидів в запасі. Матч завершився з рахунком 1: 1. Кайсеріспор, набравши 34 очка, залишився на п'ятому місці, а Сісасспор розташувався недалеко - на восьмій позиції, маючи в активі 31 бал. Євген Селезньов також вийшов в основі Акхісар і провів практично всю гру проти Бусрсаспора. Його замінили на 89-й хвилині, коли команда перемкнула тумблер на утримання рахунку. Ставка спрацювала - Акхісар переміг з рахунком 1: 0 і піднявся на 12-ту позицію, набравши 24 залікових пункти.

Німецькі ЗМІ: «У грі проти Баварії Коноплянка був людиною-невидимкою!»