Акхісар Євгена Селезньова поступився Бешикташу в чемпіонаті Туреччини

13.04.2018 20:55
Акхісар форварда збірної України Євгена Селезньова на домашньому стадіоні в першості Туреччини поступився стамбульському Бешикташу
селезньов

фото haberturk.com

У 29 турі чемпіонату Туреччини Акхісарспор Євгена Селезньова на своєму полі приймав стамбульський Бешикташ. Форвард збірної України вийшов на поле в стартовому складі і відіграв 60 хвилин поєдинку, після чого був замінений на Білала Кицю. На жаль, команда українця поступилася з рахунком 0: 3, а сам Євген на 33-й хвилині гри упустив відмінний шанс забити м'яч. Після його удару суперника врятував воротар.  У переможців відзначилися Райан Бабел (двічі) і Альваро Негредо. Після цієї поразки Акхісарспор з 28 очками займає 11-у сходинку в турнірній таблиці першості Туреччини. У наступному турі підопічні Окана Бурук візьмуть на своєму стадіоні Ґьозтепе.

Файл учасника ЧС-2018. Саудівська Аравія: все, що потрібно знати