Акхісар Євгена Селезньова залишив останнє місце в чемпіонаті Туреччини

29.10.2018 20:03
Форвард збірної України Євген Селезньов відіграв 79 хвилин у складі Акхісар і допоміг своїй команді набрати три очки

фото goal.com/tr

Український нападник Євген Селезньов вийшов в основному складі Акхісар на поєдинок 10-го туру чемпіонату Туреччини проти Ґьозтепе. На домашньому стадіоні підопічні Джіхата Арслана повели вже на третій хвилині завдяки красивому удару Жозуе.  Цей гол виявився вирішальним у матчі - 1: 0 на користь Акхісар. Селезньов провів на полі 79 хвилин, був активний і постійно пропонував себе попереду. На жаль, партнери вважали за краще розвиток атак через Барбозу і Айіка.  Проте, важлива перемога Акхісар, який набрав 8 очок і залишив останнє місце в чемпіонаті країни. У наступному турі Селезньов з партнерами візьмуть на своєму полі Ерзурум.

Суперник в Лізі націй. Головний тренер збірної Словаччини знайшов асистента Під Зобором

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2018/2019?

• Два (54%, голосів: 3 585)
  • Один (32%, голосів: 2 157)