Айнтрахт увірвався в історію. Все розгромних поразок Шахтаря в єврокубках

26.02.2019 16:04
Згадуємо все великі невдачі донецького Шахтаря на європейській арені за часів незалежності

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи гірники програли у Франкфурті з рахунком 1: 4. У першому таймі німців вперед вивели Лука Йович і Себастьян Аллі, на що після перерви точним пострілом відповів Жуніор Мораес. Втім, в кінцівці Айнтрахт встановив розгромний рахунок завдяки голам Аллі і Анте Ребич. https://www.youtube.com/watch?v=caAjd9zsTX8 Це поразка стало для Шахтаря 23-м за рахунком на європейській арені за часів незалежності. Чотири з них припали на єврокубкову весну. Лише двічі гірникам вдавалося пройти в наступну стадію, і обидва рази - після невдач в групі Ліги чемпіонів (2010 2017). Раніше 17 раз оранжево-чорних громили в Лізі чемпіонів, чотири рази - в Кубку УЄФА, одного разу - в Кубку Інтертото. Айнтрахт став першою командою, яка обіграла Шахтар з різницею в три голи і більше в рамках Ліги Європи. Найбільш невдалий сезон Будинки гірники поступалися крупно в чотирьох випадках, інші фіаско припали на виїзні зустрічі. У восьми матчах донеччанам вдавалося розмочити рахунок. Єврокубковий сезон-2018/19 став для Шахтаря найневдалішим в історії - вперше вони зазнали відразу три розгромних поразок. Представник Бундесліги засмутив оранжево-чорних четвертий раз. Найчастіше громили нашого гранда команди Серії А - в семи випадках. Всього до списку увійшли 18 клубів, а лідером по великим перемогам залишається Мілан, тричі розбивається шахтеровцев. За два розгрому на рахунку Лаціо, Барселони і МанСіті. Найбільшою невдачею гірників була поразка Баварії в 1/8 фіналу ЛЧ 2014/15 - 0: 7. Також в груповому етапі нинішньої Ліги чемпіонів гірники були знищені МанСіті з рахунком 6: 0. З різницею в чотири голи українці поступалися дев'ять разів, в три м'ячі - 12. Все розгроми Шахтарів в єврокубках

Ліга Європи: Шахтар став жертвою статистики першого раунду плей-офф

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?