АЕК з українцем лідирує в грецькому єврокубковому плей-офф

21.05.2017 22:13
АЕК

АЕК з Дмитром Чигринським претендує на путівку в Лігу чемпіонів. фото aekfc.gr

Жовто-чорні не без допомоги Дмитра Чигринського обіграли в принциповому поєдинку Панатінаїкос У турнірі за путівки в Лігу чемпіонів і Лігу Європи, завершальному клубний сезон в грецькому першості, важливу перемогу здобув АЕК. Втім, в цьому плей-офф прохідних матчів немає. У неділю Двоголові орли вдома обіграли вдома Панатінаїкос - 1: 0, забивши м'яч на 85-й хвилині. Весь поєдинок за господарів на позиції центрального захисника відіграв Дмитро Чигринський. Українець, відновившись після травми лише в квітні, з тих пір є практично незамінним, проводячи на полі, як правило, 90 хвилин. Всього на рахунку Дмитра в цьому сезоні 10 матчів у регулярному чемпіонаті (один гол), три в плей-офф і чотири в Кубку Греції. Що ж стосується турнірного становища в плей-офф, то АЕК вийшов на перше місце з шістьма очками, але у ПАОКа Євгена Шахова (півзахисник не грав у неділю через дискваліфікацію) п'ять балів і недоігранной поєдинок з тим же Панатінаїкосом в запасі.

Альтернативна збірна України: іноземний легіон