А в Солігорськ вийшло перемогти! Коли Зоря відігравала два голи за Юрія Вернидуба (відео)

01.05.2020 13:06
Згадуємо все поєдинки луганської Зорі при колишньому головному тренері Юрія Вернидуба, по ходу яких команда відігравала відставання в два голи

фото zarya-lugansk.com

У матчі-відповіді півфіналу Кубка Білорусі трапився неймовірний камбек. Динамо-Брест після домашньої перемоги 2: 0 приїхав в гості до солігорському Шахтарю. Після першого тайму Мілевський і Ко вели в два м'ячі, але потім з 58-ї по 74-у хвилини гірники відзначилися чотири рази. В результаті брестчане більше не пропустили і пройшли до фіналу лише завдяки правилу виїзного гола. https://www.youtube.com/watch?v=hTeJfK9TyUg Наставником Шахтаря є Юрій Вернидуб, який тренував Зорю в 2011-19 роках. Ми вирішили з'ясувати, скільки разів луганчани при цьому наставнику відігравали відставання в два м'ячі. УПЛ-2012/13. Волинь - Зоря - 2:2 На свій другий сезон в команді Вернидуб привів луганчан до 10-го місця в таблиці. В одному з перших турів Зоря здобула вольову нічию в Луцьку. До 82-ї хвилини гості поступалися в два м'ячі, та ще й перебували в меншості. Однак потім склади суперників зрівнялися, а Лакі Ідахор і Олександр Грицай оформили камбек. https://www.youtube.com/watch?v=e6FA0mwUxgU УПЛ-2013/14. Зоря - Карпати - 2:2 За підсумками того чемпіонату Вернидуб вперше вивів команду в єврокубки. У другому колі в матчі з Карпатами луганчани знову врятувалися в кінцівці, забивши два м'ячі на 80-й і 81-й хвилинах. Авторами голів виступили Іван Петряк і Данило. До речі, це був передостанній матч Зорі на Авангарді ... https://www.youtube.com/watch?v=_rtaVTu0-2w ЛЄ 2014/15. Плей-офф. Фейеноорд - Зоря - 4:3 Одне з найболючіших поразок в історії чорно-білих, в тому сезоні дебютували в Лізі Європи. Пройшовши два раунди кваліфікації, перший поєдинок плей-офф Зоря завершила нічиєю 1: 1. На виїзді все складалося для луганчан жахливо - вони двічі пропустили в першому таймі, а після перерви автогол в свій пасив заніс Максим Білий. Але підопічні Вернидуба і не думали здаватися - дубль оформив Руслан Малиновський, а Білий вразив уже ворота суперників. Однак потрапити в груповий етап Зорі не було судилося - долю дуелі в доданий час змінив Елвіс Ману. https://www.youtube.com/watch?v=KxTZJxa6DB8 УПЛ-2016/17. Зоря - Сталь До - 2:2 У поєдинку з «середняком» луганчани поступалися в два м'ячі до кінця зустрічі, хоча Сталь з 47-ї хвилини грала в меншості. Лише на 80-х хвилинах Желько Любенович і Олександр Караваєв оформили камбек. Потім гості і зовсім залишилися вдев'ятьох, але Зоря перемогу вирвати не зуміла. https://www.youtube.com/watch?v=EfMIHNAKnYE УПЛ-2016/17. Зоря - Дніпро - 2:3 Підопічні Вернидуба йшли в групі лідерів, тоді як дніпряни були аутсайдерами. Після першого тайму господарі поступалися 0: 2, в середині другого Денис Безбородько і Караваєв зрівняли рахунок, але ближче до кінця поєдинку Владислав Кочергін забив переможний м'яч. В той день майбутній гравець Зорі оформив дубль. Додамо, що в тому сезоні чорно-білі здобули історичну «бронзу». https://www.youtube.com/watch?v=PGXuRvuUeho УПЛ-2017/18. Зоря - Динамо - 4:4 Один з найбільш епічних матчів того сезону. Кияни на виїзді вели з рахунком 3: 0 після першого тайму. Забивали Дьємерсі Мбокані, Віталій Буяльський та Жуніор Мораес. У другій половині підопічні Вернидуба зробили вражаючий камбек, відігравши три м'ячі завдяки точним ударам Ігоря Харатін, Юрі і Сілас. На 82-й хвилині Денис Гармаш знову вивів Динамо вперед, а на 87-й Євген Опанасенко встановив остаточний рахунок на табло. https://www.youtube.com/watch?v=x9A5-H5OjmU УПЛ 2017/18. Олімпік - Зоря - 3:3 По ходу гри донеччани двічі вели з різницею в два м'ячі, але взяти три очки не зуміли. Поступаючись з рахунком 1: 3, підопічні Вернидуба ще і залишилися в меншості після видалення Олександра Андрієвського. Однак луганчани вирвали нічию в кінцівці, а героями стали Опанасенко і Харатін. Останній забив на 94-й доданій хвилині. В результаті Зоря зайняла в чемпіонаті четверте місце. Відео Володимир Сержао

Юрій Вернидуб: «Треба було зібратися і віддати борги Бресту»