А крутіше всіх естонці! Які команди йдуть без поразок в європейських лігах?

09.01.2019 12:05
Хто з лідерів європейських чемпіонатів не знає гіркоти поразок у своїй національній першості?

ПСЖ в чемпіонаті йде без поразок. Фото East News

У більшості ліг вже завершено перший круг або зіграна велика частина матчів першого етапу змагань. Станом на початок січня в європейських чемпіонатах залишаються команди, які поки що не програвали. Так, в топ-лігах не знають фіаско два важковаговика. В Італії Ювентус за перше коло лише двічі втратив очки - в іграх з Дженоа (1: 1) і Аталантою (2: 2). Відрив від найближчого переслідувача у туринців становить дев'ять очок. Трохи менший відсоток перемог у ПСЖ, Але у парижан в зв'язку з переносами ще є дві гри в запасі. Чемпіони втрачали очки лише з Бордо (2: 2) і Страсбуром (1: 1). У який іде другим Лілля 19 матчів, але відстають Доги від лідера на цілих 13 пунктів. Ще три клуби з топ-20 асоціацій УЄФА потрапили в наш список. ПАОК Євгена Шахова та Євгена Хачеріді має найвищий відсоток перемог серед всіх - 13 в 14-ти матчах. Греки йдуть першими в своїй лізі, навіть незважаючи на зняття двох очок. В Австрії без невдач рухається Зальцбург, А в Сербії - Црвена Звезда. При цьому перші в нинішньому сезоні взагалі не програють. У Сан-Марино двоє «сухарів» До речі, в нашому списку є кілька представників «карликових» асоціацій. Пояснити це можна як низькою конкуренцією в таких чемпіонатах, так і малою кількістю турів. В Андоррі Сант-Хулія випереджає найближчих суперників всього на два очки, а виграла лише половину поєдинків. У Мальті до свого дебютного чемпіонства впевнено йде Гзіра, А в Сан-Марино за дев'ять турів не поступалися Ла-Фіоріта и Фьорентіно. Чемпіонат Естонії грається за схемою «весна-осінь», а його переможцем став Нимме. Рожеві пантери за 36 турів не програли жодної зустрічі, хоча відсоток перемог у них нижче, ніж у деяких команд в нашому списку. Також не знають фіаско тель-авівському Маккабі і братиславський Слован. Обидві команди після срібла в минулому сезоні мають хороші шанси на чемпіонство. Європейські команди без поразок в чемпіонаті