А що Селезньов? Бланко Лещук врятував Малагу від ураження Спортингу з Хіхона

29.03.2019 22:57
Український нападник Євген Селезньов вийшов на поле на початку другого тайму поєдинку Малага - Спортинг Хіхон, але не він став героєм матчу

фото malagacf.com

Євген Селезньов не став джокером Малаги у виїзному поєдинку 32-го туру іспанської Сегунди проти хіхонського Спортинга. За рахунку 0: 1 на користь гостей, на початку другого тайму, наставник «анчоусів» Хуан Муньіс кинув в бій українського нападника. Однак в найжорстокішому протистоянні, ознаменованого обопільним вилученням, що не Селезньов допоміг своїй команді. Спасителем став екс-форвард львівських Карпат Густаво Бланко Лещук, який на 83-й хвилині забив м'яч у ворота Спортинга.  1: 1 - і Спортинг з 46 очками піднявся на дев'яте місце в турнірній таблиці. Малага і раніше перебуває на четвертому місці.

Зоря в контрольному матчі переграла Металург

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Люксембург - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (27%, проголосувало: 493)
  • Віктор Циганков (23%, проголосувало: 427)