90 за 90. Як Олександр Зінченко зіграв в Кубку Англії

07.01.2018 09:35
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко знову діяв на лівому фланзі оборони і знову досяг успіху в контролі м'яча

Фото East News

У п'яти останніх офіційних матчах футболісти Манчестер Сіті володіли м'ячем не менше 73% часу, і поєдинок Кубка Англії проти Бернлі (4: 1) не став винятком. На цей раз контроль склав 74% і найактивнішу участь у цьому процесі брав кандидат до збірної України Олександр Зінченко.

Точність передач - 92%

Вихованець Шахтаря знову діяв на лівому фланзі захисту, але при атаці займав звичну для тактичної схеми Хосепа Гвардіоли позицію в центрі поля. За 72 хвилини, проведених на полі, Зінченко виконав 66 передач і тільки чотири з них були неточними. Треба відзначити, що з м'ячем наш футболіст працює, звичайно, дуже добре і швидко, що цілком вписується в філософію гри Манчестер Сіті. У тих чотирьох матчах, в яких зіграв Олександр в поточному сезоні, в середньому за 90 хвилин він виконував по 90 передач, а загальна точність склала 92%. Солідний показник.

Два удари після стандартів

На цей раз Зінченко, правда, був не так успішний в єдиноборствах - виграв лише п'ять з 11-ти дуелей. Хоча свої п'ять відборів він зробив. Мав успіх українець в атаці. Завдав, наприклад, два удари по воротах - і обидва після розіграшу стандартних положень. Ні, в штрафний майданчик він не ходив, але грамотно займав позицію на підборі. Обидва рази наш гравець пробивав вище воріт, але обидва рази було досить небезпечно. Перший м'яч городяни, до слова, забили якраз після розіграшу стандарту (в поточному чемпіонаті АПЛ вони лідирують по числу таких голів), А в другому взяв участь Олександр Зінченко. Після того як він виконав неточну проникаючу передачу в штрафний майданчик суперника, разом з партнерами тут же вступив в активний відбір м'яча (чим, безумовно, порадував Гвардіолу). Пресинг спрацював - і Манчестер Сіті повів в рахунку, який потім перетворився на великий. Сергій КОЗЛОВ Такий футбол нам тільки сниться. Як виглядає УПЛ на тлі топ-5 чемпіонатів

Хто стане переможцем Ліги чемпіонів-2017/2018?

• Реал (63%, голосів: 1 345)