7: 2! Дубль і передача Яремчука допомогли Генту розгромити Зюльте-Варегем

18.04.2021 20:54

Роман Яремчук відзначився дублем і гольовою передачею за Гент в матчі першості Бельгії

Гент в завершальному матчі регулярного чемпіонату Бельгії міг вирішити завдання виходу в єврокубкову групу (5-8 місця) лише в разі перемоги на виїзді над Зюльте-Варегемом.

Одним з головних героїв поєдинку став форвард збірної України Роман Яремчук, який вийшов на поле в стартовому складі «буйволів» разом з Романом Безусом. Ігор Пластун в заявку не потрапив.

Вже на 14-й хвилині Яремчук прорвався по правому флангу і зробив прострільну передачу в штрафну, яку замкнув Кастро-Монтес. Ще через 15-ть хвилин Роман отримав розрізний пас від Одіджа-Офое, вийшов один на один з воротарем господарів і холоднокровно обіграв його - 2: 0. Це був вже 19-й гол Яремчука в складі Гента в нинішньому сезоні.

Ще до кінця першого тайму Кастро-Монтес оформив дубль, а незабаром після перерви Нгаде-Нгаджуі забив четвертий м'яч своєї команди, а потім Одіджа-Офое з пенальті п'ятий. Де Брюн на 75-й хвилині в шостий раз засмутив голкіпера Зюльте-Варегема, а потім на 81-й хвилині господарі все ж забили гол престижу. Проте Роман Яремчук останнє слово залишив за Гентом. На 84-й хвилині він увійшов в штрафну по лівому краю, змістився в центр, обігравши по шляху двох захисників, і точно пробив в кут - 7: 1

Відзначимо, що Роман Безус на 57-й хвилині отримав жовту картку, а на 60-й був замінений.

Ця перемога дозволила Генту набрати 49 очок і посісти підсумкове сьоме місце в регулярній першості Бельгії, схопившись в останній момент в єврокубкову групу.

Чемпіонат Бельгії. Pro League. 34 тур

Зюльте-Варегем - Гент - 2: 7 (0: 3)

Голи: Брюно (80), Плетінкс (86) - Кастро-Монтес (14, 40), Яремчук (29), Нгаде-Нгаджуі (48), Одіджа-Офое (63, з пенальті), Де Брюн (75).

Брюгге Едуарда Соболя достроково став переможцем регулярного чемпіонату Бельгії, але не дозволив собі розслабитися і в останньому турі. Підопічні Філіпа Клемана вдома обіграли Мускрон - 3: 2. Соболь відіграв 58 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Брюгге - Мускрон - 4: 2 (0: 0)

Голи: Де Кетеларе (55), Ванаку (64), Ланг (85), Дост (89) - Арбауі (51), Сильвестра (72).

Андерлехт Богдана Михайличенко обіграв на виїзді Сент-Трюйден, завдяки голу Версар на 80-й хвилині. Український захисник відіграв за «пурпурно-білих» весь матч, але результатвних дій на свій рахунок не записав. З 58 очками Андерлехт завершив регулярний чемпіонат на третьому місці.

Сент-Трюйден - Андерлехт - 0: 1 (0: 0)

Гол: Версар (80).

Кортрейк Євгенія Макаренко і Мехелен Мар'яна Шведа зустрічалися в цьому турі межлу собою. макаренко відіграв весь матч, а Швед залишився на лавці запасних. Проте гості і без нього впевнено перемогли - 4: 1.

Мехелен слідом за Гентом увірвався в єврокубкову групу і завершив регулярну першість на восьмому місці з 48 очками. Для Кортрейка і Євгенія Макаренко сезон в Бельгії закінчений - команда розташувалася з 39 пунктами на 14-й позиції.

Кортрейк - Мехелен - 1: 4 (1: 2)

Голи: Селемані (10) - Мрабті (28), Сторм (35, 46), Шофс (82).