Динамо: Ярмоленко і Сидорчук феєрія на очах у Шевченка

17.03.2017 20:02
Кияни обіграли Чорноморець на фініші першого етапу завдяки голам збірок
Динамо

У матчі з Чорноморцем в стартовому складі Динамо на поле вийшли шість гравців з числа тих 35-ти, яких головний тренер збірної України Андрій Шевченко включив в розширений список кандидатів на поїздку в Австрію (Морозюк, Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський, Циганкова, Яремчук). А в другому таймі до цієї компанії додався ще й сьомий - Бесєдін. До слова, сам наставник національної команди разом зі своїм штабом стежив за поєдинком з ложі НСК Олімпійський. Саме динамівські збірники стали головними дійовими особами в цій зустрічі. До сьомої хвилини, коли був відкритий рахунок, господарі могли відзначитися двічі, але небезпечні удари Сидорчука та Яремчука парирував голкіпер одеситів Канівці. Однак і він був безсилий в епізоді, коли Ярмоленко, скориставшись помилкою суперників при створенні штучного офсайду, п'ятою продовжив ефектну передачу Види. 1: 0. Сталося це під час розіграшу кутового, і відзначимо, що Динамо в поточному чемпіонаті забило 17-й гол (з 43-х) після стандарту. Ярмоленко до перерви в складі біло-синіх був найбільш активним. Змінювався з діючим на вістрі Яремчуком позиціями, міг сам забити ще, неодноразово ініціював моменти для партнерів. На 45 + 3-й хвилині тонкий пас Андрія дійшов до Сидорчука, і той, пробивши воротаря сильним ударом, подвоїв перевагу. 2: 0. У другому таймі динамівці грали з поправкою на рахунок, на перший план вийшла боротьба, часом надмірно жорстка, і на 72-й хвилині це призвело до взяття воріт Динамо. Подачу зі штрафного Коркішко з центральної зони головою замкнув Хочолава. 2: 1. Додамо, що після короткострокового перебування в лазареті на полі з'явився Циганков, однак, відчувається, Віктор ще не набрав оптимальних кондицій. Проте 70 хвилин відпрацював.

Динамо - Чорноморець - 2:1

Динамо (4-1-4-1): Коваль - Морозюк, Пантич, Віда, Антунеш - Риболовля - Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський (Федорчук, 81), Циганков (Гонсалес, 70) - Яремчук (Бесєдін, 82). Наступний матч в рамках чемпіонату України Динамо проведе вже на другому етапі. У 23-му турі (базова дата - 1 квітня) кияни зустрінуться в гостях з п'ятою командою ліги - Олімпіком або Олександрією.