Підопічні Юрія Вернидуба в гостях розгромили Арсенал, а команда Олександра Хацкевича будинку сенсаційно поступилася Карпатам

Мар'ян ШВЕД (праворуч) двічі вразив ворота Динамо. фото fckarpaty.com

7 тур

31.08.2018

Ворскла - Чорноморець - 2:1 Голи: Кулач (49) - Чорний (63), Рижук (88, в свої ворота) .На 24-й хвилині Кулач (В) не реалізував пенальті (мимо). 3 315 глядачів.

01.09.2018

Шахтар - Маріуполь - 2:0 Голи: Мораес (43, Ісмаїлі) - Дава (56, в свої ворота). 8 014 глядачів.

02.09.2018

Десна - Олімпік - 0: 1 гол: Білоног (55, Кравченко). На 75-й хвилині видалений Гітченко (Д). 3 657 глядачів. Львів - Олександрія - 2: 2 Голи: Бруно (8), Тейлор (21, Голіков) - Грицук (54, Цуріков), Сітало (83, Протасов). 2 748 глядачів. Арсенал-Київ - Зоря - 0: 5 Голи: Караваєв (5, Тимчик), Хомченовський (14, Караваєв), Рафаель (43, Хомченовський), Ледньов (51), Хомченовський (69, Сваток). 2 211 глядачів.   Динамо - Карпати - 0: 2 Голи: Швед (19, Мякушко), Швед (45 + 2, Карраскаль). На 56-й хвилині видалений Мегреміч (К). 10 700 глядачів.

15.09.2018 (базовий день)

Олімпік - Маріуполь Олександрія - Шахтар Чорноморець - Львів Карпати - Ворскла Зоря - Динамо Десна - Арсенал-Київ               Дубль Мар'яна Шведа приніс Карпатам сенсаційну перемогу над Динамо