Атлетіко і Марсель - у фіналі Ліги Європи!

03.05.2018 23:37
Мадридський Атлетіко і Марсель вийшли в фінал Ліги Європи, перегравши в двоматчових дуелях лондонський Арсенал і РБ Зальцбург

фото atleticodemadrid.com

Мадридський Атлетіко у матчі-відповіді 1/2 Ліги Європи на домашній арені виграв у лондонського Арсеналу і вийшов у фінал турніру.  Перший тайм почався для англійської команди не надто вдало. Вже на сьомій хвилині через травму гомілкостопа поле був змушений покинути Лоран Косельні. Втім і закінчення його хорошим для підопічних Арсена Венгера не назвеш. Вже на другій компенсованій хвилині Дієго отримав шикарну передачу від Антуана Грізманн і, увірвавшись в штрафну суперника, не залишив шансів Давід Оспіна - 1: 0. У другому таймі Каноніри додали обертів і змусили свого опонента більше думати про оборону. При цьому моментів біля воріт Яна Хмари практично не виникало, а от контрвипади господарів виглядали куди небезпечніше. Проте, до кінця матчу рахунок так і не змінився. 1: 0 на користь Атлетіко і Арсен Венгер втратив останній шанс виграти зі своїм клубом хоча б один єврокубок.

фото redbullsalzburg.at

Суперником Атлетіко у фіналі Ліги Європи буде французький Марсель. Для визначення переможця в цій парі потрібна була серія пенальті. Австрійський Зальцбург в домашньому поєдинку в основний і додатковий час виграв у французького Марселя з рахунком 2: 0 і зумів компенсувати поразку в першій грі. Головні події основного часу розгорнулися у другій половині гри. Спочатку Амаду Айдара на 53-й хвилині провіз м'яч повз шести гравців суперника і точно пробив у нижній кут - 1: 0. А через 12-ть хвилин Зальцбург забив дуже спірне гол. Хав'єр Шлагер, якому перед цим м'яч влучив в руку, зумів нанести удар і Буна Сарр підправив м'яч у власні ворота. 2: 0 і з'ясування відносин між командами перейшло в додатковий час.  В овертаймі набагато активніше діяли господарі, але забили м'яч французькі футболісти. Після виконання кутового, призначення якого було суддівської помилкою, Роланду незграбним ударом вивів свою команду у фінал Ліги Європи.

Ліга Європи. 1/2 фіналу. відповіднае матчі

03.05.2018

РБ Зальцбург - Марсель - 2: 1 (д.р.) (0: 2) Голи: Айдара 53, Сарр 65, автогол - Роланду 116  Вилучення: Айдара 118 Атлетіко - Арсенал - 1: 0 (1: 1) гол: Коста 45.
Фінальний поєдинок відбудеться 16 травня у французькому Ліоні.  Золота гонка під мікроскопом. Всі козирі Динамо і Шахтаря