Денис Гармаш: «Краще б вони так з Шахтарем грали»

30.04.2018 08:38
Денис Гармаш прокоментував поєдинок київського Динамо з полтавською Ворсклою, в якому біло-сині перемогли 1: 0

У першому таймі суперник добре оборонявся, ми намагалися вести гру через фланги, але до завершення справа не доходила. Простріли були, а ударів немає, не потрапляли в ногу. Потім налаштувалися ще серйозніше, і в другому таймі пішли вперед, оскільки потрібно було перемагати. - Чому в Полтаві матчі завжди даються так важко? - Тут, дійсно, завжди дуже складно грати. Начебто вони грають з подвійним настроєм і емоціями - краще б вони так з Шахтарем грали, а то в матчах з гірниками у них не зовсім ті емоції. Очевидно, ми особливий подразник, що на нас налаштовуються по-іншому. Тому подвійно приємно вигравати. - Як оціните вихід на на заміну Мбокані? - Він молодець, вітаю його і всю команду. Дьемерсі чіплявся за м'яч, але на це і було розраховано, адже ми грали в два форварда і повинні були забити. - Після голу у вас ще були моменти, як вважаєте, чого не вистачило, щоб забити вдруге? - Напевно, майстерності (посміхається). Хоча, ми потрапляли в штаги і поперечини. - Психологічно стало легше після забитого м'яча? Адже стали з'являтися небезпечні моменти ... - Це зрозуміло, адже Ворскла пішла великими силами вперед відіграватися, у них було по три-чотири гравці попереду, так що ми могли підхоплювати м'яч і розпоряджатися ним попереду на наш розсуд. - Наскільки зросла мотивація в команді після успішних матчів з Шахтарем, коли чемпіонство стало ще ближче? - Ми будемо боротися до кінця. Але, якщо програємо, можна вважати, що ми його втратили ще на початку чемпіонату, коли зіграли 4: 4 з Зорею, ведучи по ходу матчу 3: 0, з Ворсклою тут, коли я не забив у порожні ворота. Всіх цих очок в кінці не вистачає. Ми будемо намагатися виграти свої матчі і сподіватися, що Шахтар десь втратить очки.