Удар Кайоде приніс перемогу донецькому Шахтареві в наполегливому поєдинку з Маріуполем

27.04.2018 17:54
ФК Маріуполь 65 хвилин зберігав ворота недоторканними в матчі 29 туру чемпіонату України проти донецького Шахтаря

У 29 турі першості України ФК Маріуполь приймав на своєму полі донецький Шахтар. Ситуація, що склалася в боротьбі за чемпіонство країни, диктувала підопічним Паулу Фонсека необхідність грати тільки на перемогу.  На подив, перший тайм поєдинку вийшов відверто беззубим, з вкрай малою кількістю моментів біля обох воріт. Гірники зуміли нанести по воротах суперника лише чотири удари, а у ворота, взагалі, припали лише два. У відповідь господарі завдали тільки два, не потрапивши в ворота жодного разу.  Ясна річ, такий поворот подій не влаштовував насамперед тренерський штаб донеччан і на другу половину гри вони вийшли куди більш зарядженими. При цьому успіх прийшов до гостей тільки на 65 й хвилині гри. Ісмаїлі віддав пас на Кайоде і форвард Шахтаря відкрив рахунок в поєдинку, який так і не змінився до фінального свистка.  Для гостей матч був затьмарений двома кадровими втратами. Спочатку захисник гірників і збірної України Богдан Бутко отримав пошкодження в боротьбі проти Олексія Бикова. Продовжити зустріч Богдан не зміг і замість нього на поле вийшов Іван Петряк.  Друга втрата - Олександр Зубков, який дуже невдало приземлився на руку і покинув поле з гримасою болю. Шахтар змушений був закінчувати поєдинок удесятьох, проте перемоги не упустив - 1: 0. У наступному турі підопічні Паулу Фонсека зіграють в Харкові з Зорею, а маріупольці - в Києві з Динамо.  Маріуполь - Шахтар - 0: 1 (0: 0) Голи: Кайоде 65 Маріуполь: Гальчук - Биков (Авагімян, 84), Неплях (Білокінь, 80), Дава, Мишнєв, Тищенко, Насонов, Демір, Білий, Дедечко, Діденко (Мурза, 80) Шахтар: Пятов - Бутко (Петряк, 70), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Тайсон, Патрік (Бланко Лещук, 65), Фред, Коваленко, Зубков, Кайоде (Малишев, 84). попередження: Неплях 34 - Тайсон 70, Хочолава