Макаренко відсвяткував контракт з Андерлехтом перемогою над Льєрс

14.04.2018 22:06
Гент Романа Яремчука в чемпіонаті Бельгії програв на виїзді Стандард, а Кортрейк Євгенія Макаренко здобув перемогу над Льєрс

фото kaagent.be

У чемпіонській кульці чемпіонату Бельгії Гент Романа Яремчука грав на виїзді з Стандардом Валерія Лучкевича. Нападаючий збірної України вийшов на поле на 57-й хвилині, але не зміг внести перелом у гру. Більш того, суперник вірвал перемогу, забивши з пенальті на останніх хвилинах зустрічі - 1: 0. Півзахисник нашої молодіжної збірної з'явився в грі на 91-й хвилині. У другій шістці бельгійської першості Кортрейк Євгенія Макаренко, який сьогодні підписав контракт з Андерлехтом, здобув виїзну перемогу над Льєрс - 2: 0. Український захисник, який в наступному сезоні буде виступати за Андерлехт, провів на полі всі 90 хвилин.