У Дніпровсько дербі не обійшлося без ексцесів ...

14.04.2018 15:28
Вчорашній поєдинок Дніпра і Дніпра-1 в другій лізі чемпіонату України був затьмарений поведінкою фанатів

Фото scdnipro1.com.ua

13 квітня під другій лізі України в центральному матчі 25-го туру на Дніпро Арені зустрілися ФК Дніпро і СК Дніпро-1. Перемогу в напруженому поєдинку з рахунком 2: 1 здобули номінальні гості. Основні події зустрічі розгорнулися в другому таймі. На 48-й хвилині півзахисник СК Дніпро-1 Ярослав Поплавця відкрив рахунок в поєдинку. Однак підопічні Олександра Поклонский не збиралися здаватися і на 78-й хвилині після подачі кутового Володимир Киричук відновив рівновагу. А вже через дві хвилини автор голу в ворота СК Дніпро-1 дістав другу жовту картку і залишив своїх партнерів у меншості. Підопічні Дмитра Михайленка цим негайно скористалися і Владислав Супряга відмінним ударом через себе приніс перемогу номінальним гостям - 2: 1. Це перша перемога СК Дніпро-1 в дніпровському протистоянні.  Крім, власне, спортивної події, дніпровське дербі знову не обійшлося без скандалу, пов'язаного з поведінкою фанатів. Незважаючи на підвищену увагу до матчу з боку правоохоронних органів, навколофутбольні хулігани неодноразово влаштовували на трибунах бійки і вибухи фаєрів. Після закінчення матчу горе-вболівальники обох клубів пішли врукопашну, але своєчасні дії силових органів не дали розгорітися масовій бійці. В результаті частина фанатів закінчила відвідування матчу в відділенні поліції.  Після цієї перемоги СК Дніпро-1 з 62 очками, як і раніше займає перше місце в другій лізі чемпіонату України. Наступним матчем для підопічних Дмитра Михайленка стане поєдинок півфіналу Кубка України проти київського Динамо. Зустріч відбудеться 18 квітня на Дніпро Арені. Початок матчу - о 19.00.  Костянтин КВАША

Віктор Циганков: «Про свої голах не думаю. Головне - перемога »