Ліга чемпіонів. Статистика та історія турніру вже назвали всіх півфіналістів!

10.04.2018 09:01
Після перших матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів визначилася четвірка лідерів, але інші претенденти теж зберігають шанси на вихід в півфінал
Ліги чемпіонів

Фото East News

Після перших матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відразу чотири клуби - Реал, Барселона, Ліверпуль і Баварія - стали явними фаворитами, але статистика говорить, що як мінімум трьом з тих, хто програв команд рано здаватися. UEFA.com проаналізував цифри, щоб з'ясувати, які шанси учасників на вихід до наступного кола, якщо взяти до уваги ідентичні результати перших чвертьфінальних зустрічей Ліги (Кубка) чемпіонів і то, з яким загальним рахунком в результаті закінчилося протистояння. Ювентус постарається уникнути долі всіх інших 46 клубів, які програли вдома в першому матчі з рахунком 0: 3, а Рому, Манчестер Сіті і Севілью можуть надихнути деякі прецеденти з минулого.

10.04.2018

Рома - Барселона (перший матч - 1: 4)

48 раз подібний рахунок був зафіксований в першому матчі 1/4 фіналу турніру. Вісім разів господарям вдавалося пройти далі. У 40 випадках загальний успіх святкували гості.

Манчестер Сіті - Ліверпуль (перший матч - 0: 3)

У чвертьфіналах Ліги (Кубка) чемпіонів такий рахунок першого поєдинку зустрічався 126 раз. Лише в семи випадках тому, хто програв вдавалося пройти далі. Відповідно, 119 раз в півфінал крокували гості повторної гри. Додамо, що в складі Ліверпуля точно не зможе зіграти дискваліфікований капітан Джордан Хендерсон.

11.04.2018

Баварія - Севілья (2: 1)

91 раз подібний рахунок зустрічався в першому поєдинку 1/4 фіналу КЧ / ЛЧ. У 86-ти випадках далі проходили господарі матчу-відповіді. Всього п'ять разів успіх святкували гості.

Реал - Ювентус (3: 0)

Подібний розклад вимальовувався в Лізі (Кубку) чемпіонів на цій стадії змагання 49 разів і жодного разу, який відступив колективу, не вдавалося пройти далі. Слід зауважити, що зустріч точно пропустять дискваліфіковані Серхіо Рамос у мадридців і Диба з Бентанкур у туринців.

Команда Кравченко виявилася сильнішою колективу Едмара

Як, на Ваш погляд, завершиться матч чемпіонату України Шахтар - Динамо, який відбудеться у Харкові 14 квітня 2018 роки?

• переможе Динамо (44%, проголосувало: 450)
  • переможе Шахтар (43%, проголосувало: 436)