Шахтар в наполегливому поєдинку здобув перемогу над рівненським Вересом

07.04.2018 14:50
Донецький Шахтар на Арені Львів здобув виїзну перемогу над рівненським Вересом в матчі 26-го туру української першості

Фото офіційного сайту ФК Шахтар

Донецький Шахтар почав поєдинок 26-го туру чемпіонату України проти рівненського Вереса з двома замінами в складі, в порівнянні з попереднім матчем з Зорею. На поле стадіону у Львові не змогли вийти травмовані Богдан Бутко і Тарас Степаненко, замість яких Паулу Фонсека випустив Івана Петряк і Дентіньо. Як і слід було очікувати гості відразу кинулися вперед і досить швидко створили два дуже небезпечних моменти біля воріт Олександра Бандури. Спочатку Давид Хочолава, після подачі кутового, небезпечно пробив головою, але влучив прямо у воротаря. А потім Ярослав Ракицький, ударом метрів з 30-ти потряс стійку воріт Вереса.  Проте, свою ігрову перевагу гірники таки втілили в забитий м'яч. Після досить небезпечної атаки господарів на 24-й хвилині, Фред підхопив м'яч і прекрасним пасом через все поле вивів Тайсона один на один з кіпером Вереса. Олександр Бандура не зміг зупинити форварда - 1: 0 на користь Шахтаря.  Через 10-ть хвилин підопічні Паулу Фонсека могли знімати всі питання в цьому поєдинку, але не реалізували два відмінні моменти. Спочатку Ісмаїлі вирішив розіграти м'яч «до вірного» і замість удару віддав передачу, яку Борзенко перервав, ледь не вразивши власні ворота. А потім Алан Патрік з близької відстані не зміг пробити голкіпера рівнян.   Другий тайм почався з стовідсоткового моменту господарів - Руслан Степанюк вийшов один на один з Андрієм П'ятовим, але воротар Шахтаря зумів відбити м'яч ногами.   Ще два шанси відзначитися Степанюк упустив на 69-й хвилині. Спочатку він перекинув П'ятова, але не зміг влучити у ворота а потім його ж гарматний удар голкіпер зумів парирувати.  А на 78-й хвилині, після подачі кутового м'яч відскочив до Давида Хочолаве і той впритул розстріляв ворота Бандури - 2: 0.  Через три хвилини рівняни мали всі шанси забити гол престижу, але удар Пастка на останній лінії прийняв на себе Ярослав Ракицький.   Верес - Шахтар - 0: 2 (0: 1) Голи: Тайсон (24, Фред), Хочолава (78) Верес: Бандура, Борзенко, Адамюк, Сімінін, Лук'янчук, Каленчук, Карасюк, Западня, Пепі (Мягков, 59), Куліш (Морозенко, 84), Степанюк Шахтар: Пятов, Петряк, Хочолава, Ракицький, Алан Патрік (Кайоде, 87), Ісмаїлі, Дентіньо, Марлос (Зубков, 84), Тайсон, Феррейра (Гречишкін, 74), Фред. попередження:  -  Після цього поєдинку Шахтар продовжує утримувати лідируючу позицію в першості України, маючи в активі 63 очки. У наступному турі 14 квітня гірники в Харкові зіграють зі своїм головним конкурентом в чемпіонаті - київським Динамо. У той же день рівненський Верес чекає виїзний поєдинок з Маріуполем.