Суперник збірної України: «Якщо ми б програли Китаю, то хоч додому не лети»

31.03.2018 14:02
Захисник німецького Хоффенхайма і збірної Чехії Павел Кадержабек розповів про свої враження від виступу чеської збірної на Кубку Китаю

Павло Кадержабек. фото sparta.cz

Суперник збірної України в груповому турнірі Ліги, команда Чехії, посіла третє місце на престижному Кубку Китаю в Наньніні.  Захисник чеської збірної Павло Кадержабек був одним з чотирьох джокерів наставника національної команди Карела Яроліма. Саме їх вихід на поле після перерви переломив хід зустрічі за третє місце Чехія - Китай.   - Яке завдання поставив вам Карел Яролім перед виходом на поле? - Завдання було ясна: переломити хід поєдинку. Ми не хотіли програвати і другий матч на турнірі. Ми впоралися із завданням зробили, і я думаю, могли б забити більше, ніж чотири м'ячі. Проте, результат 4: 1 цілком нас влаштував.   - Перш ніж забити гол, ви упустили стовідсотковий момент ... - Повинно бути з боку виглядало жахливо, коли я не забив. У мене було багато часу, щоб подумати про те, як діяти. Воротар вже лежав на полі і я відправив м'яч саме в нього. Звичайно, схопився за голову. - У другому випадку забити було набагато складніше ... -- Безперечно. Я забив м'яч з відносно складній ситуації, але не забив з простого положення. Це парадокс. - Ти тепер, звичайно, смієшся, згадуючи той момент не так? -- Зараз так. Але саме в той момент настрій у мене було не дуже хороше ... Тепер після гри, коли вона виграна, можна розслабитися. І коли я подивлюся цей шанс ще раз десь на YouTube, обов'язково буду сміятися над ним. - Сміху безумовно не могло бути в першому таймі. Як ти себе відчував на лавці запасних до перерви? - Я дуже не хотів би коментувати, тому що я не мав на поле. А гра з поля і з лави виглядає і відчувається зовсім по-різному. У нас були два моменти, реалізуй які, не пішли б на перерву за рахунку 0: 1. Але ми програвали, чому я був вельми здивований. - Ви не боялися, що така ситуація збережеться до фінального свистка? - Звичайно, був певний страх. Якщо ми б програли Китаю, то хоч додому не лети.

УЄФА зарахував збірної України (U-17) технічну поразку ...