Чорноморець в спарингу не зміг перемогти команду Ігоря Добровольського

25.03.2018 20:31
Одеський Чорноморець в товариському матчі розійшовся миром з молдовським Динамо-Авто - 1: 1

фото chernomorets.odessa.ua

25 березня одеський Чорноморець в Совіньоні провів спаринг проти тираспольського Динамо-Авто, біля керма якого стоїть знаменитий у минулому гравець Ігор Добровольський. Підопічні Костянтина Фролова весь матч володіли ініціативою, проте перший м'яч забили саме гості.  За дві хвилини до кінця першого тайму Жалбе випередив воротаря одеситів на «другому поверсі» - 0: 1. У другій половині гри підопічні Костянтина Фролова накрутили темп і зуміли звести поєдинок до нічиєї. Рівновагу відновив Юрій Романюк.  Свій наступний поєдинок Чорноморець проведе в першості України 31 березня у Львові проти місцевих Карпат.

Чилійці змусили шведів знову покликати до збірної Ібрагімовича! ..