Едуард Соболь: «Перший тайм наша збірна провела набагато краще»

24.03.2018 10:30
У своєму першому матчі в 2018 році збірна України в іспанській Марбельї зіграла внічию з Саудівською Аравією
Едуард Соболь і Руслан Ротань полетіли на Кіпр, але в ЛЧ зіграв лише один. фото slavia.cz

фото slavia.cz

Захисник національної команди Едуард Соболь вийшов на поле на 65-й хвилині гри, але встиг повністю зануритися в атмосферу поєдинку: - Чи не все вдалося збірної України в цьому матчі. Ви вийшли у другому таймі ... Як оцінюєте гру нашої команди? - Якщо порівнювати два тайми, то перший наша збірна провела набагато краще. Після перерви ми кілька притиснулися до своїх воріт, але хочу відзначити, що моменти у нас все ж виникали і команда цілком могла виграти цей матч. - Яке завдання вам поставив наставник команди? - Якихось особливих завдань перед самим виходом Андрій Миколайович не ставив. Все що потрібно, було зазначено заздалегідь на теоретичних заняттях. Справа флангового захисника - надійність в обороні і при першій же можливості, допомогу в атаці. - Як вважаєте, впоралися на своїй позиції? - Оцінювати мою гру, перш за все, справа тренерів. Вони будуть розбирати матч і вкажуть на наші помилки. - Поле не стало перешкодою для кращого виступу нашої команди? Здається, підвів дренаж? - Не буду скаржитися на стан газону. На мою думку, поле було нормальної якості і дозволяло грати в швидкісний футбол.  - Нічого не було після гри почуття незадоволеності? -- Звісно. Хоча це і товариський поєдинок, але у команди був серйозний настрій на перемогу. На жаль, не вдалося. - Буде ще одна гра і можливість виправити помилки ... - Будемо готуватися не менш серйозно, ніж до цього поєдинку. Свій наступний матч збірна України проведе в бельгійському Льєжі з командою Японії. Матч розпочнеться 27 березня о 15:20 за київським часом.

Андрій Лунін - наймолодший воротар в історії збірної України!

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Саудівська Аравія - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Лунін Андрій (22%, проголосувало: 341)
  • Кравець Артем (13%, проголосувало: 199)