Молодіжна збірна України переграла словенських однолітків в товариському матчі

22.03.2018 18:18
Підопічні Олександра Головка на виїзді здобули результативну перемогу над збірною Словенії

фото ffu.ua

22 березня збірна України (U-21) в містечку Айдовщіне здобула виїзну перемогу над командою Словенії - 3: 2.  Українці відкрили рахунок на 25-й хвилині. На добиванні здорово зіграв Станіслав Біленький. Проте, під завісу першого тайму господарі відігралися. Гол на рахунку Мілана Тучіца.  У другій половині гри наша збірна знову вийшла вперед. Після подачі кутового у штрафному словенців найспритнішим виявився Іван Зотько.  А на 79-й хвилині, Артем Довбик, здавалося, зняв всі питання щодо результату поєдинку - 3: 1.  Але, буквально через дві хвилини, словенці відродили інтригу в протистоянні, завдяки красивому удару Крамаріча. Однак, більшого їм досягти не вдалося - 3: 2 на користь збірної України.   22.03.2018 Товариський матч Словенія (U-21) - Україна (U-21) - 2: 3 (1: 1) Голи: Тучіц 45 + 1, Крамаріч 81 - Біленький 25, Зотько 59, Довбик 79 Україна (U-21): Безрук (Маханьков, 46), Лук'янчук, Чеберко (Кравець, 60), Луньов (Гуцуляк, 46), Вакулко (Цимбалюк, 74), Пихаленок, Зубков, Зотько, Швед (Третьяков, 46), Біленький (Довбик, 46), Кирюханцев (Лучкевич, 46) Тепер нашу команду чекає поєдинок еліт-раунду відбіркового циклу Євро - 2019. 27 березня в Шеффілді підопічні Олександра Головка зіграють зі збірною Англії. Початок матчу о 20:00 за київським часом.  Нагадаємо, в даний час українська команда посідає третє місце в четвертій відбірковій групі, відстаючи від лідерів - англійців на п'ять очок.

Леонід Буряк: «Ми були в шоці від поїздки в Японію»