Едуард Соболь став учасником чудесного порятунку Славії в празькому дербі

17.03.2018 19:41
Проваливши перший тайм, Славія зробила прекрасний камбек в гарячому дербі чеської столиці проти Спарти дербіФото slavia.cz В рамках 21-го туру чемпіонату Чехії відбулося столичне дербі - Спарта приймала Славію. Славія, в складі якої Едуард Соболь провів повний матч на позиції лівого півзахисника, повністю провалила перший тайм, пропустивши три голи без відповіді. Після перерви гості перехопили ініціативу, скоротили відставання до мінімуму, але здавалося, що уникнути поразки не вдасться. Проте на останній хвилині компенсованого часу Славія заробила і реалізувала пенальті - 3: 3! Шанси поборотися за чемпіонство для команди Соболя погіршилися - у Вікторії на шість очок більше і два матчі в запасі, але види на срібло пражани мають непогані. У команди українця 42 очка, у найближчого переслідувача Слована - 38.

Гол Євгена Селезньова не приніс його Акхісар перемогу на виїзді ... (відео)