Ліга чемпіонів: Ліонель Мессі виявив слабке місце Челсі

14.03.2018 22:40
Барселона і мюнхенська Баварія відправили своїх суперників за борт 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Ліонель Мессі знову в центрі уваги

Фото East News

Барселона - Челсі - 3: 0

Вже до 20-й хвилині поєдинку 1 \ 8 Ліги чемпіонів Барселона - Челсі на Камп Ноу стало зрозуміло, що додаткового часу в ньому не буде. Каталонці вели 2: 0, що, після 1: 1 в Лондоні, гарантувало відсутність овертайму. Господарі відкрили рахунок вже на третій хвилині гри. Ліонель Мессі обігрався з Луїсом Суаресом і, практично з нульового кута, відправив м'яч між ніг Тібо Куртуа - 1: 0. А на 20-й хвилині аргентинець виступив уже в ролі асистента. Його відмінною передачею скористався Усман Дембеле. Справедливості заради відзначимо, що аристократи не здалися і створили кілька хороших можливостей для взяття воріт, але ударам Маркоса Алонсо і Олів'є Жиру не вистачило точності.    А після того, як на 63-й хвилині Ліонель Мессі оформив дубль, вдруге змусивши м'яч прошмигнути між ніг Куртуа, питання про переможця було фактично зняте з порядку денного. На останній хвилині поєдинку Антоніо Рюдігер мав відмінний шанс забити гол престижу, але його удар головою прийшовся в поперечину. У підсумку 3: 0, і Барселона пройшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

14.03.2018

1/8 фіналу. матч-відповідь БАРСЕЛОНА - Челсі - 3: 0 (1: 1) Голи: Мессі 3, 63 Дембеле 20

Бешикташ - Баварія - 1: 3

Бешикташ - Баварія. фото fcbayern.com

Вісім м'ячів у двох матчах наколотила мюнхенська Баварія стамбульському Бешикташу в 1/8 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів. Після більш ніж переконливих 5: 0 в Мюнхені, підопічні Юппа Хайнкеса і в Туреччині переграли свого суперника - 3: 1.  Рахунок в матчі на 18-й хвилині відкрив Тьяго Алькантара, який скористався відмінною передачею Томаса Мюллера. На самому початку другої половини гри Рафінья прострілив у штрафну господарів, де Гекхан Генюл зрізав м'яч у власні ворота - 0: 2.  Втім, на 59-й хвилині турецька захисник кілька реабілітувався, віддавши гольову передачу Вагнеру Лаву - 1: 2. А остаточний рахунок у матчі встановив Сандро Вагнер за шість хвилин до фінального свистка. Баварія беззастережно довела свою перевагу і вийшла в 1 \ 4 фіналу Ліги чемпіонів.

14.03.2018

1/8 фіналу. матч-відповідь Бешикташ - БАВАРІЯ - 1: 3 (0: 5) Голи: Вагнер Лав 59 - Алькантара 18, Генюл 46 автогол, Вагнер 84

Решта матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

06.03.2018

ЛИВЕРПУЛЬ - Порту - 0: 0 (5: 0) пари Сен-Жермен - РЕАЛ - 1: 2 (1: 3)

07.03.2018

МАНЧЕСТЕР СІТІ - Базель - 1: 2 (4: 0) Тоттенхем - ЮВЕНТУС - 1: 2 (2: 2)

13.03.2018

РОМА - Шахтар - 1: 0 (1: 2) Манчестер Юнайтед - СЕВІЛЬЯ - 1: 2 (0: 0) Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня в швейцарському Ньоні.