Ліга чемпіонів: поразка МанСіті і вражаючий камбек Ювентуса (відео)

07.03.2018 22:37
Олександр Зінченко вийшов в основному складі Манчестер Сіті і, навіть незважаючи на поразку в матчі, допоміг своїй команді оформити вихід в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Фото East News

Манчестер Сіті - Базель - 1: 2

Після переконливої ​​перемоги в першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів в Швейцарії (4: 0), наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола в повторному домашньому поєдинку дав відпочити цілій групі провідних гравців. На позиції лівого захисника в основному складі «городян» в Лізі чемпіонів дебютував гравець збірної України Олександр Зінченко. У першому таймі українець був досить активний і запам'ятався трьома вертикальними передачами в штрафну Базеля. Господарі дуже жваво розпочали поєдинок і вже на восьмій хвилині Габріель Жезус відкрив рахунок в грі. Втім, вже через дев'ять хвилин швейцарці відігралися. Мохаммед Ельюнуссі, забутий в штрафний манчестерців, розстріляв ворота Клаудіо Браво - 1: 1. Після перерви гра повністю заспокоїлася і проходила фактично без будь-яких творчих дій з боку підопічних Хосепа Гвардіоли. Чи не виділявся в цьому плані і Олександр Зінченко. Самозаспокоєність господарів призвела до голу в їхні ворота на 72-й хвилині гри. У складі Базеля відзначився Міхаель Ланг. Тільки після цього МанСіті зобразив щось схоже на активність, втім без особливого успіху. У підсумку, 1: 2 - поразка, яке вивело «городян» в 1/4 Ліги чемпіонів. http://www.dailymotion.com/video/x6fug6x

Тоттенхем- Ювентус - 1: 2

Тоттенхем - Ювентус. фото juventus.com

Туринський Ювентус опинився в дуже складній ситуації в матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів, після того як корейський півзахисник Тоттенхема Сон Хин Мін на 39-й хвилині вивів англійців вперед. Тепер гостям потрібно було забивати два м'ячі на Уемблі і в другій половині гри вони різко активізувалися. Зусилля гостей не пропали марно. Спочатку на 64-й хвилині Гонсало Ігуаїн зрівняв рахунок в матчі, а ще через три хвилини Пауло Диба забив другий м'яч італійської команди.  У свою чергу, англійці не змирилися з поразкою і обрушили шквал атак на ворота Буффона. Після удару Харрі Кейна гостей врятувала лише штанга. Однак, оборона Ювентуса все-таки витримала і підопічні Массіміліано Аллегрі, зробивши вражаючий камбек, пройшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів.  http://www.dailymotion.com/video/x6fugb5

07.03.2018

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді МАНЧЕСТЕР СІТІ - Базель - 1: 2 (4: 0) Голи: Жезус 8 - Ельюнуссі 17, Ланг 72 Тоттенхем - ЮВЕНТУС - 1: 2 (2: 2) Голи: Сон Хин Мін 39 - Ігуаїн 64, Диба 67

Ліверпуль і Реал в чвертьфіналі Ліги чемпіонів (відео)