Київське Динамо в Італії: одна перемога в 11 поєдинках (відео)

07.03.2018 13:03
У 11 матчах у всіх європейських кубкових турнірах в Італії київські динамівці виграли лише одного разу, причому саме на Стадіо Олімпіко
Зустріч двох лідерів: Марек Гамшик (Наполі) проти Андрія Ярмоленка (Динамо). фото fcdynamo.kiev.ua

Наполі - Динамо. фото fcdynamo.kiev.ua

Суперником київського динамо в 1/8 фіналу Ліги Європи став римський Лаціо. Перший матч кияни проведуть на виїзді - в столиці Італії на Стадіо Олімпіко.  До цього протистояння біло-сині 11 раз грали в виїзних поєдинках на італійських стадіонах. Статистика цих матчів не на користь динамівців - одна перемога, чотири нічиїх і шість поразок. Різниця м'ячів - 8:17.  Повний список офіційних поєдинків Динамо в європейських кубках в Італії виглядає наступним чином:

1. Фіорентина - Динамо - 0: 0. 1/16 Кубка чемпіонів. 26.11.1969

Цей поєдинок був першим офіційним протистоянням київського Динамо з італійськими клубами на виїзді. Після поразки в Києві 1: 2, нульова нічия на флорентійському Коммунале залишила нашу команду за бортом розіграшу Кубка чемпіонів.

2. Фіорентина - Динамо - 1: 0. 1/8 Кубка УЄФА. 22.11.1989

Гол: Баджо 78, з пенальті Суперником киян у другій дуелі з італійцями знову стала Фіорентина. Долю двоматчевого протистояння вирішив пенальті, реалізований Роберто Баджо на 78-й хвилині виїзного матчу. Поєдинок у відповідь в Києві завершився нульовою нічиєю.

3. Ювентус - Динамо - 1: 1. 1/4 Ліги чемпіонів. 04.03.1998

Голи:  Індзагі 70 - Гусін 57 Гол Андрія Гусіна в Турині дозволив динамівцям досягти позитивного результату на виїзді і в Києві сподіватися на вихід в півфінал Ліги чемпіонів. Однак автор гола в Італії Філіппо Індзагі зробив хет-трик, тим самим не давши українському клубу пройти далі.

4. Лаціо - Динамо - 2: 1. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 22.09.1999

Голи: Ребров 68, з пенальті - Негро 70, Салас 72 В Італії кияни відкрили рахунок першими, завдяки реалізованому пенальті Сергія Реброва. Але вже через дві хвилини пропустили від Паоло Негро, а ще через дві - від Марсело Саласа. У Києві Динамо поступилося теж мінімально - 0: 1.  https://youtu.be/AtV_gLqaglk

5. Ювентус - Динамо - 5: 0. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 24.09.2002

Голи: Ді Вайо 14, 52, Дель П'єро 22, Давідс 67, Недвед 78 У Турині Динамо зазнало повне фіаско від майбутнього фіналіста розіграшу Ліги чемпіонів. https://youtu.be/Es_NABDwgvk

6. Інтер - Динамо - 2: 1. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 30.09.2003

Голи: Адані 23, Вієрі 90 + 1 - Федоров 34 У Мілані Динамо програло на останніх хвилинах, пропустивши від Крістіана Вієрі. До цього забивали Даніеле Адані і Сергій Федоров. У Києві українцям вдалося зіграти внічию, проте в подальшому з групи не вийшов ні один, ні другий клуб.

7. Рома - Динамо - 0: 3. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 15.09.2004

Матч був перерваний через травму арбітра, завданої йому римськими уболівальниками. (Рахунок на той момент був 1: 0 на користь Динамо, відзначився Горан Гавранчич). Ромі зараховано технічну поразку 0: 3.

8. Рома - Динамо - 2: 0. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 19.09.2007

Голи: Перротта 9, Тотті 71 Вже через три роки Рома двічі помстилася Динамо, обігравши їх будинку - 2: 0 і на виїзді - 4: 1. Єдиний гол киян в цих протистояннях забив Ісмаель Бангура.

9. Інтер - Динамо - 2: 2. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 20.10.2009

Голи: Станкович 35, Самуель 47 - Михалик 5, Лусіо 40 (у свої ворота)  У Мілані команда Газзаєва зіграла внічию з командою Моурінью, завдяки швидкому голу Михалика і автоголу Лусіо. Через два тижні в Києві Інтер взяв верх, обігравши Динамо 1: 2.  https://youtu.be/dY_XS6w8Rzg

10. Фіорентина - Динамо - 2: 0. 1/4 Ліги Європи. 23.04.2015

Голи: Гомес 43, Варгас 90 + 4 Після нічиєї в київському поєдинку Фіорентина на домашньому стадіоні повністю домінувала і мала просто колосальна кількість моментів. Динамівці відбивалися, але залишившись вдесятьох після видалення Джермейна Ленса, все-таки не витримали напору господарів. https://youtu.be/iAJBL13pThA

11. Наполі - Динамо - 0: 0. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 23.11.2016

Динамівці провели поєдинок активніше своїх опонентів, але кілька провалів в обороні просто дивом не призвели до голів у ворота киян. Після цієї нічиєї в п'ятому турі групового турніру Ліги чемпіонів біло-сині втратили шанси навіть на третє місце, яке дає право виступу в Лізі Європи. https://youtu.be/6qmIkqbgI68 Нагадаємо, перший поєдинок 1/8 Ліги Європи проти Лаціо київське Динамо проведе 8 березня на Стадіо Олімпіко. Початок матчу о 22.05 за київським часом.  Україна - Італія на рівні збірних. Історія зустрічей не найоптимістичніша ...

Хто займе перше місце за підсумками чемпіонату світу-2018?

• Німеччина (36%, голосів: 3 261)
  • Бразилія (21%, голосів: 1 897)
  • Аргентина (13%, голосів: 1 195)