Ліверпуль і Реал в чвертьфіналі Ліги чемпіонів (відео)

06.03.2018 22:44
Мадридський Реал і Ліверпуль без особливих проблем кваліфікувалися в 1/4 Ліги чемпіонів

ПСЖ - Реал. фото realmadrid.com

ПСЖ - Реал

Мадридський Реал в матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів в Парижі знову переграв французький ПСЖ і вийшов до чвертьфіналу турніру. У першій половині гри гості добре оборонялися плюс ще й організували два відмінні моменти. Відмінні шанси упустили Рамос і Бензема, які могли вирішити долю двоматчевого протистояння ще до перерви.  Однак на самому початку другого тайму Реал повів в рахунку. На 51-й хвилині відзначився Кріштіану Роналду.  А на 66-й хвилині гри становище французів стало близьким до катастрофічного. Марко Верратті емоційно висловив свою незгоду з суддівським рішенням і отримав другу жовту картку, автоматично перетворилася на червону.  Проте, ПСЖ рук не опустив і на 71-й хвилині, рикошетом від коліна Едінсон Кавані, м'яч проскочив у сітку воріт Наваса - 1: 1. Проте чисельну перевагу мадридського клубу зіграло свою роль. На 80-й хвилині м'яч заметушився по штрафному господарів і Каземіро, не без допомоги рикошету, остаточно зняв всі питання про результат цієї дуелі.  До кінця поєдинку рахунок більше не змінився - 2: 1 на користь Реала і підопічні Зінедіна Зідана вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

06.03.2018

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. матч-відповідь ПСЖ - Реал - 1: 2 (1: 3) гол: Кавані 71 - Роналду 51, Каземіро 80 Вилучення: Верратті 66

Ліверпуль - Порту. фото liverpoolfc.com

Ліверпуль - Порту

Поєдинок у відповідь 1/8 Ліги чемпіонів в Ліверпулі, після перемоги мерсисайдців з рахунком 5: 0 в Португалії, по суті перетворився на просту формальність. Футболісти Порту були з таким твердженням десь згодні так як в першому таймі взагалі не створили жодного небезпечного моменту. Ліверпуль був ближче до успіху - ударом в штангу відзначився Садьо Мане. У другій половині гри гості дещо активізувалися, але всі їхні зусилля забити хоча б один м'яч залишилися марними. У підсумку 0: 0, і Ліверпуль чекатиме свого суперника в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.