Упевнена гра Едуарда Соболя допомогла празької Славії перемогти Млада Болеслав

03.03.2018 19:54
Едуард Соболь провів весь матч у складі празької Славії і вніс гідний внесок у перемогу своєї команди над Млада Болеслав

Фото slavia.cz

У 19 турі першості Чехії празька Славія, в складі якої виступає українець Едуард Соболь, переграла на виїзді Млада Болеслав - 3: 0. Соболь вийшов в стартовому складі Слов'ян на своїй звичній позиції лівого захисника. У першому таймі гравець збірної України впевнено діяв на своєму фланзі, активно підключався до атак Славії, виконав дві гострі прострільну передачу в штрафну Млада Болеслава і відзначився хльостким ударом по воротах суперника метрів з 25-ти. М'яч, на жаль, пройшов поруч зі штангою. Тим часом партнери Соболя виявилися більш вдалими і на перерву команди пішли за рахунку 1: 0 на користь Славії. На 41-й хвилині відзначився Яромир Змрхал.  У другому половині гри Соболь діяв не менш упевнено, а на 66-й хвилині Мілан Шкода подвоїв перевагу гостей, реалізувавши пенальті. А ще через сім хвилин він же оформив дубль, встановивши остаточний рахунок у матчі - 3: 0 на користь Славії.  Після цього матчу Слов'яни з 38 очками перебувають на другому місці в турнірній таблиці Першої ліги Чехії, з отставнием від пльзеньській Вікторії на дев'ять пунктів. Наступний матч празька команда проведе вдома проти Сигма з Оломоуца.

Мирон Маркевич: «Вірю, що в кубкових півфіналах буде інтрига»