Кравець вхолосту провів 76 ігрових хвилин в складі Кайсеріспор

24.02.2018 16:05
Нападаючий збірної України Артем Кравець не забив, але його партнери по Кайсеріспором впоралися з Касимпаша і без його допомоги
Кравець

фото kayserispor.org.tr

У матчі 23-го туру чемпіонату Туреччини Кайсеріспор приймав на своєму полі Касимпаша. У складі господарів український форвард Артем Кравець вийшов з перших хвилин, а захисник нашої національної команди Олександр Кучер зайняв місце на лаві запасних, та так і не покинув його. Кравець, який діяльної участі в гольових атаках своєї команди не приймав, був замінений на 76-й хвилині за рахунку 2: 1. Остаточний підсумок - 3: 2. Набравши 38 очок, Кайсеріспор займає тверде п'яте місце в турнірній таблиці.

Вікторія Вікторії і виліт Хамшіка. Як футболісти суперників збірної України виступили в єврокубках