Єдина суха версія плей-офф Ліги чемпіонів системи "Жозе Моуріньо"

21.02.2018 22:54
Севілья і МЮ розкатали в Іспанії нульову нічию і відклали вирішення питання про переможця пари до поєдинку в Манчестері
МЮ

Фото East News

Перший тайм вийшов ще більш-менш цікавим і навіть обіцяють. Севілья мала помітну перевагу, який знайшов своє відображення перш за все в загальній кількості ударів і влучень у ворота, в чому явно набагато більше процвітали господарі поля. Голкіперу МЮ Давиду Де Хеа по меншій світі тричі довелося реально рятувати гостей від вірного гола. Після перерви небезпечних моментів значно поменшало. Англійці вже призвичаїлися стримувати атаки, а самі навіть забили, правда в тому епізоді Ромелу Лукаку, який відправив м'яч у сітку, підіграв собі рукою ...

Результати всіх перших матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

21 лютого «ШАХТАР» - «Рома» - 2: 1 Голи: Феррейра, 52, Фред, 71 - Ундер, 41.   «Севілья» - «Манчестер Юнайтед» - 0: 0 Матчі у відповідь - 13 березня. 13 лютого «Базель» - «Манчестер Сіті» - 0: 4  «Ювентус» - «Тоттенхем» - 2: 2 Матчі у відповідь - 7 березня. 14 лютого «Порту» - «Ліверпуль» - 0: 5 «Реал» - «Парі Сен-Жермен» - 3: 1 Матчі у відповідь - 6 березня. 20 лютого «Челсі» - «Барселона» - 1:1 «Баварія» - «Бешикташ» - 5:0 Матчі у відповідь - 14 березня.

Олександр Хацкевич: «Ні про яку розслабленість мова не йде»