Вечір Ліги чемпіонів. Баварська машина, видалення Види і найважливіший гол Мессі (відео)

20.02.2018 22:44
Мюнхенська Баварія прогнозовано переграла Бешикташ, а Ліонель Мессі приніс Барселоні важливу нічию на виїзді

Можливо, вирішальний момент мюнхенського матчу. Фото East News

Баварія вийшла на домашній поєдинок 1/8 Ліги чемпіонів проти турецького Бешикташа в статусі записного фаворита. Підопічні Юппа Хайнкеса повністю виправдали аванси фахівців. З самого початку гри німецький клуб повністю домінував на полі, а вже на 16-й хвилині ще й отримав чисельну перевагу. Екс-футболіст київського Динамо Домагой Віда пішов у підкат майже на лінії штрафного проти Левандовського, що арбітр розцінив як фол останньої надії.  Колосальна перевага Баварії вилилося в гол Томаса Мюллера на 43-й хвилині. Форвард з близької відстані проштовхнув м'яч у ворота Фабрі.  На початку другої половини гри Баварія подвоїла свою перевагу. Левандовський обігрався з Мюллером і прострілив на Кінгслі Комана, який ударом з району 11-метрової позначки відправив м'яч у сітку - 2: 0. На цьому підопічні Юппа Хайнкеса не зупинилися і Томас Мюллер на 66-й хвилині оформив дубль в матчі. А ще через 13 хвилин Левандовський відправив четвертий м'яч у ворота підопічних Шенола Гюнеша.  На довершення розгрому турецької команди Левандовський слідом за Мюллером оформив дубль. http://www.dailymotion.com/video/x6f2966 Тільки після цього німецька машина зменшила хід і дозволила своєму турецькому супернику в останні хвилини перевести подих. В результаті 5: 0, і шанси Бешикташа на вихід в чвертьфінал Ліги чемпіонів фактично дорівнюють нулю.

Найважливіший гол Мессі

Після дуже активно проведеного першого тайму на Стемфорд Брідж, великої переваги Барселони у володінні м'ячем і двох чудових ударів Вілліана, команди, незважаючи на все це, пішли на перерву без забитих м'ячів. У другому таймі ситуація змінилася. Спочатку на 62-й хвилині екс-футболіст донецького Шахтаря Вілліан вивів господарів вперед - 1: 0. http://www.dailymotion.com/video/x6f2779 А на 75-й хвилині Ліонель Мессі використовував передачу Іньєсти і вперше в кар'єрі розписався в воротах лондонського клубу. http://www.dailymotion.com/video/x6f27ka Надалі, всі зусилля команд змінити рахунок були марними. В результаті 1: 1 - нічия на користь Барселони. Поєдинки 1/8 Ліги чемпіонів між Бешикташем і Баварією, Барселоною і Челсі відбудуться 14 березня в Стамбулі і Барселоні.

20.02.2018

1/8 фіналу. перший матч Баварія - Бешикташ - 5: 0 Голи: Мюллер 43, 66, Коман 53, Левандовський, 79, 88 1/8 фіналу. перший матч Челсі - Барселона - 1: 1 Голи: Вілліан 62 - Мессі, 75