Упевнена хода фаворитів: перші матчі 1/16 Ліги Європи сенсацій не принесли

15.02.2018 21:02
Арсенал, Мілан, Марсель, Спортинг і Атлетик Більбао після перших матчів 1 \ 16 Ліги Європи однією ногою вже в наступній стадії турніру

Естерсунд - Арсенал - 0: 3. фото uefa.com

На даний момент завершилися вісім поєдинків 1/16 Ліги Європи, який почалися в 18 і 20 годин за київським часом. У них були зафіксовані наступні результати:

1/16 Ліги Європи. перші матчі

Астана - Спортинг - 1: 3

Голи: Томасів 7 - Фернандеш 48, з пенальті, Мартенс 50, Думбія 56 Вилучення: Логвиненко 62, (Астана) Астана зазнала поразки у дебютному матчі в плей-офф Ліги Європи, поступившись на своєму полі лісабонському Спортінгу. Команди подарували вболівальникам дуже видовищну гру. Господарі відкрили рахунок вже на 7-й хвилині після удару Марина Томасова і зуміли відстояти свою перевагу в першому таймі - 1: 0. Однак за вісім хвилин другої половини гри португальці забили три м'ячі і вирішили результат поєдинку на свою користь - 3: 1. Астанчане догравали матч удесятьох, був вилучений Юрій Логвиненко.

Боруссія Д - Аталанта - 3: 2

Голи: Шюррле, 30, Батшуайі 65, 90 - Ілічіч, 51, 56 Дортмундська Боруссія без допомоги нашого Андрія Ярмоленко, який не потрапив в заявку на матч, зуміла переграти на домашньому стадіоні італійську Аталанту - 3: 2. На 30-й хвилині поєдинку рахунок відкрив Андреас Шюррле, але відразу після перерви Йосип Ілічич спочатку зрівняв рахунок, а ще через п'ять хвилин вивів свою команду вперед. В середині другого тайму Михайла Батшуайі в свою чергу ліквідував перевагу Аталанти, а потім і приніс Борусії перемогу - 3: 2. Проте, можна констатувати, що остаточне з'ясування стосунків у цій парі команди перенесли в Бергамо.

Фото uefa.com

Лудогорец - Мілан - 0: 3

Голи: Кутроне 45, Родрігес 64, з пенальті, Боріні 90  М'яч Патрика Кутроне, забитий "в роздягальню" перед свистком на перерву, одинадцятиметровий у виконанні Рікардо Родрігеса і гол Фабіо Боріні під саму завісу матчу принесли Мілану "гросмейстерську" перемогу над болгарським Лудогорца - 3: 0. У складі господарів поля повний матч відіграв український центральний захисник Ігор Пластун. Тепер на Джузеппе Меацца россо-нері можуть дозволити собі будь-які експерименти зі складом.

Марсель - Брага - 3: 0

Голи: Жермен 4, 69, Флоріан Товен 74 Французький Марсель без проблем розібрався з португальською Брагою рідною Стад Оранж Велодром. Дубль Жермена і гол Товена дозволяють марсельцям спокійно почувати себе перед матчем-відповіддю в Бразі.

Ніцца - Локомотив - 2: 3

Голи:  Балотеллі 4, 28, з пенальті - Фернандеш 45, з пенальті, 69,77 Вилучення: Коли 67 (Ніцца) Французька Ніцца, завдяки дублю Маріо Балотеллі, на домашній Альянц Рив'єрі відмінно розпочала свій поєдинок проти московського Локомотива - 2: 0. Однак у відповідь хет-трик Мануеля Фернандеша забезпечив підопічним Юрія Сьоміна відмінні перспективи перед повторним матчем у Москві - 3: 2. Необхідно відзначити, що закінчувала поєдинок Ніцца в неповному складі, так як на 67 хвилині був видалений Расін Колі.

Естерсунд - Арсенал - 0: 3

Голи: Начо 13, Папаяннопулос 24, автогол, Озіл 58  Нереалізований пенальті: Петтерсон 90  Лондонський Арсенал вже в першому таймі виїзного поєдинку проти Естерсунда забезпечив собі комфортну перевагу над господарями поля. Спочатку на 13-й хвилині Начо відкрив рахунок в матчі, а ще через 12 хвилин м'яч дуже невдало відскочив від захисника шведів Сотіріоса Папаяннопулоса - 2: 0. У другій половині гри каноніри продовжували повністю контролювати хід гри і Месут Озіл на 58-й хвилині забив третій м'яч у ворота Естерсунда. І, хоча на 90-й хвилині Том Петтерсон не реалізував пенальті, на загальну картину гри це не вплинуло.

Реал Сосьєдад - Зальцбург - 2: 2

Голи: Одріозола 57, Аднан Янузай 83 - Оярсабаль 27, автогол, Мінаміно 90 Реал Сосьєдад не втримав перевагу в Сан-Себастьяні в домашньому поєдинку з Зальцбургом. Автогол Мікеля Оярсабаля на 27 хвилині дав перевагу гостям - 1: 0 на користь австрійців. Однак підопічні Еусебіо Сакрістан в другому таймі, здавалося, переломили хід зустрічі і удари Одріозоли і Янузі вивели господарів вперед - 2: 1. Гол Мінуміно Такуми перед самим фінальним свистком став для гравців Реал Сосьєдаду справжнім громом серед ясного неба - 2: 2. Відзначимо, що гра носила вкрай жорсткий характер - гравці обох клубів заробили цілих 11 жовтих карток.

Спартак - Атлетик - 1: 3

Голи:  Луїс Адріано 61 - Адуріс 22, 39, Ріко 45   Московський Спартак повністю провалив перший тайм домашнього поєдинку проти Атлетика з Більбао. Дубль Аріса Адуріса і м'яч Мікеля Ріко практично не залишили шансів червоно-білим на загальну перемогу в двоматчевому протистоянні. Гол престижу екс-гравця донецького Шахтаря Луїса Адріано лише підсолодив Спартаку гірку пігулку поразки.  Поєдинки у відповідь відбудуться 22 лютого на полях команд вказаних другими.

Андрій Шевченко: «Тепер на одне місце у нас претендує по два гравці»