Олександрія закінчила програму турецьких спарингів бойовою нічиєю

11.02.2018 19:06
Підопічні Володимира Шарана в останньому товариському матчі турецьких зборів зіграли внічию з казахстанським Ордабаси

Фото fco.com.ua

11 лютого Олександрія, товариським матчем з казахстанським Ордабаси, закрила цикл спарингів, що проходили в рамках друге навчально-тренувальних зборів у Туреччині.  Гра почалася вкрай неквапливо і все ж першими «прокинулися» олександрійці. На 26-й хвилині індивідуальні дії Євгена Протасова привели до того, що він опинився в зручній ситуації і в повній мірі використав таку можливість - 1: 0. А на 40-й хвилині казахи, в одній з небагатьох своїх контратак, забили м'яч у відповідь - проти потужного удару Нагаєва Дмитро Рудик був безсилий - 1: 1. У другому таймі гра в основному проходила в центрі поля. У Олександрії хороші моменти мали Артем Сітало та Сергій Старенький, який, пробиваючи по воротах Ордабаси, влучив у свого ж гравця. Останній шанс змінити рахунок на користь української команди упустив Андрій Гітченко, який не встиг головою замкнути передачу з кутового. В результаті поєдинок так і закінчився - 1: 1. 15 лютого підопічні Володимира Шарана вирушать до столиці України, де 17-го числа о 14:00 проведуть матч 21 туру Прем'єр-Ліги з кам'янської Сталлю.