Вихід Коноплянки на 77-й хвилині матчу не врятував Шальке від програшу Баварії

10.02.2018 20:25
Євген Коноплянка вийшов на заміну на 77-й хвилині в матчі Баварія - Шальке, але не врятував свою команду від поразки - 1: 2

Баварія - Шальке - 2: 1. фото fcbayern.com

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка вийшов на заміну в другому таймі виїзного поєдинку його Шальке проти мюнхенської Баварії. Українець з'явився на полі на 77-й хвилині зустрічі. На той час гельзенкірхенці програвали з рахунком 1: 2. Єдиний м'яч у складі підопічних Доменіко Тедескі забив Франко Ді Санто, а у мюнхенців відзначилися Роберт Левандовський і Томас Мюллер. За 16 хвилин, проведених на полі, творчими діями Коноплянка відзначитися не встиг. Його партнери також не змогли змінити ситуацію на полі. В результаті 2: 1 - дев'ята поспіль перемога Баварії.  Після цієї поразки Шальке опустився на шосту позицію в німецькій бундеслізі. В активі Королівських синіх 34 очка. У наступному турі гельзенкірхенці приймають на своєму полі Хоффенхайм.