Олександрія вдесятьох поступилася в товариському матчі кутаїському Торпедо

10.02.2018 19:23
Олександрія на турецькому зборі в жорсткому протистоянні з мінімальним рахунком програла Торпедо з Кутаїсі

фото fco.com.ua

10 лютого на стадіоні турецького готелю Сусесі в рамках другого турецького тренувального збору відбувся передостанній спаринг підопічних Володимира Шарана. Олександрія зустрічалася з Кутаїський Торпедо і поступилася - 0: 1.  Перший тайм матчу проходив в постійній безкомпромісній боротьбі. Обидві команди демонстрували досить високі швидкості, вдавалися до потужному пресингу і грали досить жорстко.  Хорошу нагоду відкрити рахунок мав українець Віталій Пономар, який перебуваючи в безпосередній близькості від грузинських воріт завдав удар, але воротар Торпедо перевів м'яч на кутовий. А ось на 44-й хвилині неузгоджені дії в захисті олександрійської команди призвели до голу в їхні ворота. У складі суперників відзначився Григол Долідзе - 0: 1. У другій половині гри олександрійці залишилися вдесятьох. На 59-й хвилині за грубу гру арбітр видалив без права заміни Олексія Довгого. Незважаючи на це підопічні Володимира Шарана не раз загрожували воротам Торпедо. Зокрема, Артем Полярус потужним ударом по воротах влучив у штангу. Можливості зрівняти рахунок мали також Євген Банада, Артем Сітало та Василь Грицук. Однак, всі їхні зусилля успіхом не увінчалися і матч завершився мінімальною перемогою Кутаїський торпедівцям - 1: 0. 11 лютого Олександрія проведе заключний спаринг на турецькому зборі проти казахстанського Ордабаси. Початок зустрічі о 16.30 за київським часом.