Олімпік переграв в спарингу казахстанський Кайсар: Біленький знову забив

09.02.2018 18:14
Форвард Олімпіка Станіслав Біленький забив вже восьмий м'яч на турецьких зборах підопічних Романа Санжара

Олімпік - Кайсар - 2: 0. фото olimpik.com.ua

9 лютого донецький Олімпік провів черговий товариський матч на другому турецькому зборі. На цей раз суперником української команди став казахстанський Кайсар.    Роман Санжар випустив такий стартовий склад: місце у воротах зайняв Артем Кичак, на флангах оборони розташувалися Сергій Кулинич і Євген Пасіч, Еммерсон і Парцванія склали пару центральних захисників. В опорній зоні діяли Хомутов і Вакуленко, тріо атакуючих футболістів склали Сондей, Леонідас і Геннадій Пасіч. Роль єдиного форварда виконував кращий бомбардир Олімпіка цієї зими Станіслав Біленький. Донеччани почали зустріч ударними темпами, з перших хвилин навалившись на ворота суперника. Наслідком цього стали два забитих м'ячі вже в першій чверті години. Спочатку Іван Сондей точним пасом знайшов у районі 11-метрової позначки Геннадія Пасіч. Останній переграв воротаря Кайсара і забив свій перший гол у футболці Олімпіка. На цьому підопічні Романа Санжара не зупинилися і через п'ять хвилин забили ще. Класна комбінація завершилася передачею Хомутова на Біленького, а Станіслав точно пробив в дальній кут - 2: 0. Це вже восьмий гол форварда на зимових зборах в цьому році! Після перерви тренерський штаб українського клубу провів низку замін. Внаслідок цього, Кайсар зміг перехопити ініціативу і кілька разів міг забивати. Однак просто чудово на останній лінії зіграв Артем Кичак і, хоча збільшити рахунок українці не змогли, але і не пропустили. В результаті Олімпік добув третю перемогу поспіль на зимових зборах і третій матч не пропустив - 2: 0.

Ліга чемпіонів: всі зимові трансфери учасників плей-офф