Футзал: статистика поразки. Україна поступилася Португалії практично за всіма показниками

05.02.2018 17:20
У матчі проти Португалії на Євро-2018 Україна поступилася в єдиноборствах, контролі м'яча і менше била по воротах

Сергій Журба проти Тьягу Бріту. фото uefa.com

Після перемоги над Румунією у другому для себе поєдинку чемпіонату Європи з футзалу збірна України програла Португалії - 3: 5. Ця поразка залишило за нашою командою другий рядок турнірної таблиці групи С і вивело в чвертьфіналі на іспанців. На відміну від поєдинку з підопічними Роберта Лупу, де за більшістю основних показників гри українці домінували, статистика зустрічі з португальцями куди менш райдужна.

Володіння м'ячем

Як і в матчі з румунською збірною, підопічні Олександра Косенка не поспішали грати першим номером, надавши цю честь супернику:
Володіння м'ячем Україна Португалія
Всього 45% 55%
1 тайм 49% 51%
2 тайм 42% 58%
Всього за гру португальці володіли м'ячем 98 разів із середньою тривалістю 12 секунд, українці - 91 раз по 10 секунд в середньому. Показники приблизно такі ж, як і в матчі з Румунією, але в це раз швидкої обробки м'яча виявилося недостатньо для досягнення позитивного результату.

Удари по воротах

Захист португальців виявилася набагато жорсткіше румунської і не надала нашим гравцям багато можливостей для ударів по воротам. Якщо в матчі з Румунією синьо-жовті пробили 48 разів, то з Португалією всього 26. Оборона збірної України була на тому ж рівні, що і в першому поєдинку - 32 удари португальців проти 30 румунів. З точністю в цій зустрічі у нашої команди теж не склалося - піренейці перевершили нас в півтора рази.
Удари / у ворота Україна Португалія
Всього 26 / 10 32 / 15
1 тайм 9 / 4 9 / 7
2 тайм 17 / 6 23 / 8
Особливо невдало склався для підопічних Олександра Косенка останній п'ятихвилинний відрізок матчу, в якому захист українців дозволила нанести португальцям відразу 18 ударів по наших воротах.

Єдиноборства

У єдиноборствах українці теж поступилися, причому за рахунок першого тайму, в якому суперники продемонстрували високий бойовий настрій. В принципі, наші хлопці виграли 30 дуелей з 66-ти, що не так вже й погано, але, на жаль, показники першої, програної половини гри, міцно зіпсували цю статистику.
Єдиноборства / виграні Україна Португалія
Всього 66/30 - 45% 66/36 - 55%
1 тайм 31/12 - 39% 31/19 - 61%
2 тайм 35/18 - 51% 35/17 - 49%
У другому таймі гра вирівнялася, що відразу ж позначилося, як на рахунку, так і на ігрових показниках. На жаль, загальну ситуацію другі 20 хвилин матчу не врятували.

п'ятірка кращих

Найбільш високі оцінки за корисні дії під час матчу Україна - Португалія в нашій команді отримали чотири гравці - Тарас Королишин, Петро Шотурма, Володимир Разуванов і Сергій Журба.
 Гравець хвилин на полі Гольові моменти / реалізовані удари / у ворота передачі / точні єдиноборства / виграні + / -
 Разуванов '16 3/1 8/5 31/25 81% 5/4 80% +2
 Королишин '16 1/1 6/2 44/37 84% 3/2 67% +2
Шотурма '13 1/1 1 / 1 49/43 88% 6/3 50% +2
Журба  '23 2 / 0 3/0 64/53 83% 9/5 56% +2
Н. Грицина '11 - 1/0 30/25 83% 6/4 67% -2
Нагадаємо, 6 лютого збірна України в чвертьфінальному поєдинку чемпіонату Європи з футзалу зіграє з командою Іспанії. Початок поєдинку о 22.00:XNUMX за київським часом.  Андрій БОГАЧЕВ

Хто займе перше місце за підсумками чемпіонату світу-2018?

• Німеччина (36%, голосів: 3 261)
  • Бразилія (21%, голосів: 1 897)
  • Аргентина (13%, голосів: 1 195)