Футзал: статистика перемоги. Україна в Любляні перестріляла Румунію в півтора рази

У переможному матчі проти Румунії збірна України з футзалу віддала ініціативу, що не поступилася в єдиноборствах і набагато частіше била по воротах

Україна - Румунія. фото uefa.com

У стартовому для себе поєдинку чемпіонату Європи з футзалу збірна України здобула вольову перемогу над Румунією - 3: 2. У післяматчевому інтерв'ю головний тренер нашої команди Олександр Косенко підкреслив, що українці припустилися багатьох помилок, і належить ґрунтовний розбір польотів. Немає сумнівів, що перед зустріччю з Португалією тренерський штаб провів необхідну роботу і доніс до гравців свої вимоги.

Володіння м'ячем

Статистичні дані поєдинку Україна - Румунія говорять про те, що синьо-жовті віддали ініціативу супернику, поступившись у володінні м'ячем:
Володіння м'ячем Україна Румунія
Всього 45% 55%
1 тайм 49% 51%
2 тайм 41% 59%
Проте, середня кількість володінь м'ячем у обох команд однакова - 106 на 107, зате в тривалості контролю румуни явно перевершили українців. Так, понад 20 секунд наші суперники контролювали м'яч 11 разів, а ми тільки шість. Це говорить про прагнення збірної України грати в більш швидкісний футзал.

Удари по воротах

Україна перевершила за цим показником своїх опонентів в півтора рази - 48 ударів по воротах проти 30-ти. Але ось у ворота суперники потрапляли практично рівну кількість разів - 18 на 17, так що точність "пострілів" українців щодо менше.
Удари / В створ Україна Румунія
Всього 48 / 18 30 / 17
1 тайм 28 / 11 17 / 7
2 тайм 20 / 7 13 / 10
Причому українці різко посилювали натиск на ворота румунів в кінцівках обох таймів. З 14-ї по 20-у хвилини підопічні Олександра Косенка завдали 20 ударів, а з 34-ї по 40-ю - 16.

Єдиноборства

Обидві команди вийшли на поєдинок з дуже хорошим бажанням і поступатися в єдиноборствах явно не збиралися. Всього українці виграли 40 дуелей з 85-ти, що говорить про рівній боротьбі на паркеті.
Єдиноборства / виграні Україна Румунія
Всього 85/40 - 47% 85/45 - 53%
1 тайм 37/20 - 46% 37/17 - 54%
2 тайм 48/20 - 58% 48/28 - 42%
Єдиним невдало проведених відрізком для синьо-жовтих була середина другого тайму, коли Румунія домінувала в єдиноборствах в процентному співвідношенні 86 на 14.

п'ятірка кращих

Найбільш високу оцінку за корисні дії під час матчу Україна - Румунія серед гравців нашої команди отримав автор першого гола в ворота румунів - Тарас Королишин. У п'ятірку кращих також увійшли Петро Шотурма, Олександр Педяш, Володимир Разуванов і Андрій Лисенко.
 Гравець хвилин на полі Гольові моменти / реалізовані удари / у ворота паси / точні єдиноборства / виграні + / -
 Королишин '16 2 / 1 6 / 2 46/39 85% 6/2 33% +2
 Шотурма '23 3 / 1 7 / 4 61/55 90% 13/7 54% +1
 Педяш '5 2 / 1 5 / 2 7/6 86% 2/1 50% +1
 Разуванов '22 2 / 0 6 / 0 33/29 88% 13/6 46% +1
 Лисенко '5 - 2 / 1 11/9 82% 3/0 0% +1
Нагадаємо, сьогодні збірна України проведе свій другий матч на чемпіонаті Європи з футзалу. У протистоянні з Португалією визначиться команда, яка займе перше місце в групі С. Початок поєдинку о 19.00 за київським часом.  Андрій БОГАЧЕВ

Матч Україна - Словаччина в Лізі націй завершиться внічию - 1: 1?

Хто займе перше місце за підсумками чемпіонату світу-2018?

• Німеччина (36%, голосів: 3 261)
  • Бразилія (21%, голосів: 1 897)
  • Аргентина (13%, голосів: 1 195)