Єврокубки для київського Динамо в лютому: топ-5 найгірших матчів (відео)

Київське Динамо провело сім єврокубкових двоматчових дуелей в лютому і чотири з них закінчилися вильотом зі змагань

Генгам - Динамо --2: 1. фото dynamo.kiev.ua

Перед двома матчами київського Динамо в 1/16 Ліги Європи з грецьким АЕКом, 15-го лютого в Афінах і 22-го в Києві, статистика виступів столичної команди в лютневих матчах єврокубків негативна. Динамівці провели у другому місяці року сім евродуелей - дві в Кубку УЄФА і п'ять в Лізі Європи. Три з них закінчилися вдало - кияни кваліфікувалися до наступної стадії змагань, чотири невдало - біло-сині вилетіли з єврокубків. Динамо пройшло Бешикташ, Генгам і Валенсію і поступилося тієї ж Валенсії, Бордо, Вільярреалу і Манчестер Сіті.  П'ятірка найгірших поєдинків київського Динамо в лютому, на нашу думку, виглядає таким чином:

1.  Динамо  - Валенсія - 0: 2. 1/16 Ліги Європи. 20.02.2014.

Голи: Варгас 79, Віда 90 + 1, (автогол). Матч проходив на нейтральному полі на Кіпрі і замість підтримки київських трибун динамівців зустріла практично повна тиша. Після рівного першого тайму у другому на 54-й хвилині травму плеча отримав Шовковський, і його місце в воротах зайняв Рибка. Останній кілька разів рятував нашу команду від неминучого гола, але в двох епізодах і він виявився безсилим. За підсумками двох матчів (0: 0,0: 2) далі пройшли іспанці.

2. Вільярреал - Динамо  - 2: 0. 1/16 Кубка УЄФА. 24.02.2005.

Голи: Фігероа 21, Касорла 32.

Вільярреал - Динамо - 2: 0. фото gettyimages.co.uk

Матч на Ель Мадригалі запам'ятався дуже важким полем і агресивної контактної боротьбою. Як підсумок, арбітр зустрічі показав командам дев'ять жовтих карток, а на 42-й хвилині і зовсім вилучив півзахисника Вільрреал Хуана Рікельме. Правда, на той час кияни вже програвали 0: 2 і змінити хід поєдинку у другому таймі так і не змогли.

3. Динамо - Манчестер Сіті - 1: 3. 1/8 Ліги чемпіонів. 24.02.2016.

Голи: Буяльський 59 - Агуеро 15, Сільва 40, Туре 90. Кияни виявилися не готові протистояти ігровому ансамблю з Манчестера і, незважаючи на відрізки досить пристойною гри, поступилися у справі. У першому таймі кілька разів "обрізався" Гармаш, і одна з його помилок привела до голу в ворота Шовковського. Друга половина гри пройшла на контркурсах, але на м'яч Буяльського Городяни відповіли двома голами Сільви і Туре - 1: 3.

4. Бордо - Динамо  - 1: 0. 1/16 Ліги Європи. 21.02.2013.

гол: Дьябате 41. Динамо показало в цьому матчі непоганий командний футбол, але в завершальній фазі атаки діяло не кращим чином. Аруна та Ідейє упустили стовідсоткові моменти для взяття воріт французької команди. а ось єдиного м'яча Дьябате вистачило Бордо, щоб вирішити долю двоматчевого протистояння на свою користь.

5. Генгам - Динамо  - 2: 1. 1/16 Ліги Європи. 19.02.2015.

Голи: Клаудіо Бовю 72, Діалло 75 - Велозу 19. Ще до перерви динамівці залишилися вдев'ятьох, червоні картки отримали Андрій Ярмоленко та Юнес Беланда. На той час підопічні Сергія Реброва після удару Мігеля Велозу вели в рахунку - 1: 0. Другий тайм біло-сині провели в глухій обороні, але втримати перевагу не змогли - 1: 2. Єврокубки для київського Динамо в лютому: топ-5 кращих матчів (відео)

Хто займе перше місце за підсумками чемпіонату світу-2018?

• Німеччина (36%, голосів: 3 261)
  • Бразилія (21%, голосів: 1 897)
  • Аргентина (13%, голосів: 1 195)