Єврокубки для київського Динамо в лютому: топ-5 кращих матчів (відео)

Київське Динамо в своїй історії провело в лютому 14 матчів в єврокубкових турнірах. Здобуло три перемоги, п'ять разів зіграло внічию і шість поступилося
Динамо

Динамо (К) - Генгам - 3: 1. фото fcdynamo.kiev.ua

15-го і 22 лютого 2018 року підопічні Олександра Хацкевича в 1/16 фіналу Ліги Європи зіграють два поєдинки з грецьким АЕКом. На жаль, статистика виступів Динамо в єврокубкових турнірах в лютому не його на користь. Свій перший поєдинок у другому місяці року кияни провели в далекому 1987-му. 24 лютого в матчі Суперкубка УЄФА поступилися бухарестського Стяуа - 0: 1. Подальша історія не додала оптимізму - всього в 14-ти матчах кияни тричі перемогли, шість разів програли і п'ять разів розійшлися миром. Різниця м'ячів - 17--17. Кращим єврокубковим бомбардиром лютого в історії клубу є Олег Гусєв. На його рахунку три голи: два - Бешикташу в 2011 році, і один - Генгама в 2015-му.   Представляємо п'ятірку кращих, на наш погляд, лютневих матчів киян в європейських клубних турнірах:

1. Бешикташ - Динамо - 1: 4. 1/16 Ліги Європи. 17.02.2011.

Голи: Куарежма, 37 - Вукоєвич, 27, Шевченка, 50, Юссуф, 56, Гусєв, 90, з пенальті. Це був перший матч після повернення Юрія Сьоміна до Києва взимку 2011 року. Крім яскравої перемоги, запам'ятався відмінним другим таймом у виконанні Динамо, травмою Тараса Михалика і брудною грою Рікардо Куарежми, нарешті дістав червону картку на Гармаша.

2. Динамо - Бешикташ - 4: 0. 1/16 Ліги Європи. 24.02.2011.

Голи: Вукоєвич, 3, Ярмоленко, 55, Гусєв, 64, Шевченка, 74. Після 1: 4 в першому поєдинку двоматчевого протистояння в другому матчі турки надали лише видимість опору. Якщо в першій половині гри підопічні Бернда Шустера періодично огризались, то після другого пропущеного м'яча від Андрія Ярмоленка повністю розвалилися.

3. Динамо - Генгам - 3: 1. 1/16 Ліги Європи. 26.02.2015.

Голи: Теодорчик, 31, Буяльський, 46, Гусєв, 75, з пенальті - манданів 68. Кияни на важкому лютневому поле повинні були відігравати 1: 2 в Генгама. В таких умовах відмінно проявив себе Лукаш Теодорчик, який спочатку відкрив рахунок, а потім заробив пенальті, який вирішив долю двохматчевої дуелі. "Відзначилися" і фанати обох клубів, які влаштували масову бійку на трибунах.

4. Валенсія - Динамо - 2: 2. 1/16 Кубка УЄФА. 26.02.2009.

Голи: Марчена, 45, Дель Орно, 54 - Кравець, 35, 74. Вперше в історії України відразу три команди - Динамо, Шахтар і Металіст пробилися в 1/8 Кубка УЄФА. Матч з Валенсією став справжнім бенефісом Артема Кравця, який своїми двома м'ячами вивів киян в наступний етап турніру і зірвав захоплені реляції в пресі.

5. Динамо - Валенсія - 1: 1. 1/16 Кубка УЄФА. 18.02.2009.

Голи: Мілевський, 62 - Давид Сільва, 8. https://youtu.be/RDYgArPisj0 Перший матч протистояння з Валенсією в лютому 2011 року був багатий на жовті картки, а Артем Мілевський взагалі отримав червону за симуляцію. Пропустивши вже на 8-й хвилині, підопічні Юрія Сьоміна змогли відігратися, що стало фундаментом для виходу в 1/8 Кубка УЄФА. У цьому сезоні кияни дійшли до півфіналу турніру, поступившись там донецькому Шахтареві - 1: 1, 1: 2.  Андрій БОГАЧЕВ

Хто займе перше місце за підсумками чемпіонату світу-2018?

• Німеччина (36%, голосів: 3 261)
  • Бразилія (21%, голосів: 1 897)
  • Аргентина (13%, голосів: 1 195)