Роман Яремчук заробив пенальті і допоміг Генту виграти у лідера бельгійської першості

28.01.2018 16:39
У 24-му турі бельгійської першості Гент нашого Романа Яремчука на домашньому стадіоні обіграв лідера чемпіонату - Брюгге
Гент

фото kaagent.be

28 січня Гент, в складі якого виступає український форвард Роман Яремчук, на домашній Геламко Арені переграв Брюгге з рахунком 2: 0. Українець провів на полі всі 90 хвилин і видав черговий відмінний матч. У першій половині гри Яремчук запам'ятався щільним ударом по воротах гостей, з яким воротар Брюгге Володимир Габулов зумів впоратися.  У другому таймі на 65-й хвилині Гент повів в рахунку. Ударом головою після подачі кутового відзначився Франко Андріяшевіч. А на 78-й хвилині Роман Яремчук по правому флангу прорвався в штрафну Брюгге і був грубо збитий. Арбітр, не вагаючись, вказав на точку. І, хоча удар Жигу Габулов відбив, першим на добивання встиг Самуель Калу - 2: 0. За час, що залишився українець від надлишку завзяття встиг заробити ще й жовту картку. Проте, фінальний свисток зафіксував дуже важливу перемогу Гента над лідером бельгійської першості.  Після цього матчу Гент набрав 39 очок і як і раніше займає четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. У наступному, 25-му турі, 3-го лютого клубу Романа Яремчука чекає виїзний поєдинок з Ейпен.